≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Jak poznać, czy miała orgazm?

 

 

Po czym poznać, że go miała?

To jedno z kilkudziesięciu pytań, na jakie odpowiadała sekstrenerka na konferencji online, którą zorganizostałem kilka dni temu. Dodałem do tego kilka moich spostrzeżeń:

– po szybkości oddechu,
– po rumieniu na klatce piersiowej, na twarzy,
– po wytrysku (jej),
– po skurczach pochwy,
– po zaciśnięciu mięśni odbytu,
– po skurczach całego ciała,
– będzie mieć szkliste zamglone oczy,
– przez kilka minut nie będzie się ruszać, żeby dojść do siebie,
– jakie są inne ciekawe objawy orgazmu u kobiet pisałem tutaj.

Jednak jeśli kobieta chce udać orgazm, nie poznasz, czy udawała go, czy nie.

Seksuolodzy podając badania na temat tego ile kobiet udaje orgazm, mówią o tym, że robi to ponad połowa kobiet.

To może dać ci do myślenia: kobieta podczas seksu, często może nie chcieć mieć orgazmu, bo jest jej tak dobrze, że orgazm i rozładowanie jakie mu towarzyszy zepsuje to niesamowite uczucie jakie ona przeżywa a danej chwili.

Jeśli nie wiesz, czy miała orgazm to pewnie go nie miała. Nie pytaj jej. To pytanie jest tylko dla twojego ego i w ten sposób pokazujesz tylko swój brak pewności siebie.

Dlaczego udają orgazm?
Może dlatego, żeby nie sprawić ci przykrości, bo tego się spodziewasz, a tym, co robisz nie jesteś w stanie jej zaspokoić.
Jest 20% kobiet, które umiera nigdy nie doświadczając orgazmu. Nie dziw się, że udają, abyś poczuł się dobrze.
W poniedziałek zamieszczę na kilka godzin video z konferencji, gdzie mówiłem o kobiecym orgazmie i przyczynach jego braku.
 

{ 8 comments… add one }
 • Marek 18/08/2012, 12:35

  czy ktoś pamięta może stronę internetową tej pani co ostatnio była na konferencji u Bruneta ? Pani Doroty 😀

  Reply
 • Patryk 15/01/2013, 06:43

  Co jest nie tak? Potrafię wstrzymać wytrysk i kochać się dość długo, ale moja partnerka i tak nie potrafi dojść… Kilka razy jestem pewny, że miała orgazm, ale ona mówi, że nie wie jak on wygląda i co się czuje… Podobno nigdy go nie miała… Jak nauczyć ją orgazmu? dodam, że ciężko jest ją przekonać do masturbacji… Czy może przeprowadzić na niej masaż tantryczny i palcami doprowadzić ją do wielokrotnych orgazmów bo na masaż reaguje dosyć ciekawie…

  Reply
  • Brunet 16/01/2013, 18:20

   Patryk uśmiechnąłem się jak to przeczytałem 🙂 Ok, to jest tak ze 20% kobiet nie doznaje orgazmu nigdy w życiu, umierają i nie wiedzą co to jest.
   Robię o tym czasami konferencję i mówię o przyczynach i co się z tym robi. Obserwuj informacje na facebooku jak bedę dawał informację, że jest konferencja.

   Reply
   • Patryk 17/01/2013, 12:01

    Dodam tylko, że jestem po kursie mistrza seksu i wiele się nauczyłem;) Stosuję wszystkie rady i ona mówi, że jest jej bardzo dobrze, ale za cholerę nie wie jak wygląda orgazm;) Już nie wspomnę o minetce, ale tu się akurat nie dziwie bo przed kursem zabierałem się do tego jak zwierzę z filmów porno, więc jest teraz uprzedzona;) Postaram się ją namówić i przekonać, że już nie jestem tym samym człowiekiem;)

    Reply
  • dzasssss 09/05/2013, 20:42

   zrob jej minetke, i taka pożądna to bedzie miala

   Reply
 • gfgfgf 12/08/2013, 22:04

  Moja kobieta gdy ma orgazm to tak fajnie wzdycha i wtedy przełyka mocno ślinę, jest rozluźniona i zaspokojona. Uwielbiam to i na pewno ma orgazm.

  Reply
 • waldek 10/01/2017, 12:24

  Osobiście to ja wyczuwałem orgazm po zjawisku zwanym napięciem powierzchniowym , zewnętrzny pancerz (skóra) partnerki twardniał w miarę postępu robót i nagle na wariografie długa ciągła linia . Inne oznaki jak jęki (efekt doplera) , arytmia oddechu itp to punkty kontrolne .

  Reply

Leave a Comment

Archiwa