≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Seks oralny- co jeśli ona nie chce?

Dostałem pytanie od czytelnika. Jego dziewczyna nie lubi, kiedy on chce ją tak stymulować.

Nie wyjaśnił, czy to podczas pierwszego takiego kontaktu z nią, czy kolejnego, a to ważne. Jeśli zdarzy się to za pierwszym razem, może to wynikać z jej dotychczasowych doświadczeń z innymi partnerami. Mogło to być dla niej nieprzyjemne doświadczenie i nie chce powtórki.

Może też wynikać z tego, że ona np. wróciła właśnie z pracy, czy z innych zajęć i nie zdążyła się odswieżyć, a ty się na nią rzucasz. Ona po prostu nie czuje się komfortowo.

Wiele kobiet obawia się, że nie będą "smakować" mężczyźnie, więc lepiej go
sobie nie zrazić, dlatego uniakają seksu oralnego.

Najprościej w takim wypadku wziąć ją pod prysznic, wymyć, wyszorować i zrobić na co masz ochotę. Są też takie, które wstydzą się wyglądu swojego krocza i nie chcą się obnażać.

Prosta sprawa- wyłącz światło, zrób to po ciemku. Jeśli zaś kobieta nie chce, abyś zrobił jej w ten sposób dobrze po tym jak robiłeś to wielokrotnie, to znaczy, że to co robiłeś było tak beznadziejne, że ona tego nie chce,
bo ją to boli albo zwyczajnie jest nieprzyjemne.

Często się tak zdarza, gdy faceci naoglądają się filmów porno i potem chcą się "wykazać".

Filmy takie są nagrywane po to aby Ciebie podniecić, a nie po to aby pokazać jak naprawdę ma wyglądać seks oralny. Jak będziesz traktował kobiecą łechtaczkę i wargi sromowe tak jak to jest pokazane na takich filmach to możesz być pewny, że więcej nie będzie chciała abyś jej robił "dobrze".

Jak nie wiesz jak ma wyglądać seks oralny zajrzyj tutaj, wtedy dowiesz się wszystkiego.

Podstawą jest to, aby nigdzie się nie śpieszyć. Kobiety potrzebują 10-15 minut zanim zaczną się podniecać. Nieważne, że ona będzie wilgotna, to nic nie znaczy.

Pamiętaj, że cokolwiek będziesz robił, przez pierwsze 10 minut masz być bardzo delikatny. Tak, napisałem 10 minut. Dobry seks oralny trwa 15-20 minut, a nie 3.

Samą łechtaczkę możesz dotknąć dopiero po 5 minutach, ona dopiero wtedy będzie gotowa. I nie możesz tego zrobić ot tak, bezpośrednio, bo jest zbyt wrażliwa.

Masz to zrobić najlepiej naciągając skórkę z boku łechtaczki.

Dotykaj środkiem języka, on jest tam najbardziej delikaty.

Czubek zostaw na koniec.

Technik jest zbyt sporo, aby je tutaj opisywać, ale mam nadzieję, że powyższy tekst dał ci choć trochę lepszy obraz na przyczyny tego, że twoja dziewczyna unika seksu oralnego.

{ 3 comments… add one }
 • Help 26/06/2012, 17:05

  Czy mógłbyś napisać jak zrobić to facetowi? Bo niestety staram się ale nic z tego nie wychodzi ;/

  Reply
 • heh 07/06/2013, 16:44

  cieszę się,że napisałeś o tym. teraz wiem dlaczego tego unikałam. po prostu był kiepski:/

  Reply
 • kadeon21 13/07/2013, 17:15

  Potwierdzam jedno moja nie chce oralnego puki się nie odświeży dla tego razem pod prysznic i pod prysznicem i w łóżeczku akcja:).

  Reply

Leave a Comment

Archiwa