≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Trik w seksie oralnym

soralny

Mistrzyniami w seksie oralnym robionym kobietom są kobiety… one najlepiej wiedzą co im sprawia przyjemność. Możliwe, że nigdy nie będziesz w tym mistrzem, ale zawsze można dążyć do ideału.

Podam dziś prosty i niezwykle skuteczny trik, po którego wypróbowaniu  zobaczysz różnicę. A raczej ją usłyszysz…

Do seksu oralnego używasz kilku narzędzi (mam nadzieję). Masz wargi, język, nos, dziąsła, a nawet zęby, o palcach nie wspominając.

Większość facetów, która naoglądała się tego co jest na filmach porno, ogranicza swoją aktywność do języka, pomijając inne narzędzia.

Żeby brutalnie nie burzyć teraz tego obrazu, powiem co powinno robić się z językiem.

Przetestuj to nawet dziś. Jeśli nie masz na kim, powiedz koleżance z pracy, że przeczytałeś dziś o fenomenalnej technice seksu oralnego i chcesz ją sprawdzić w praktyce…

Uwaga, bardzo "skomplikowana" technika! Kiedy pieścisz ją językiem, język ma być miękki i szeroki, ponieważTwój język może być sztywny i napięty, a możesz wyłożyć go na zęby i całkowicie rozluźnić, tak żeby sobie szeroko leżał na zębach.

Pieść ją właśnie takim luźnym językiem. Nie czubkiem, nie bokiem, a samym środkiem. Po kilku minutach innych pieszczot, o których możesz przeczytać w e-booku pt. "Seks oralny", po prostu przyłóż język do jej łechtaczki. Miękki i szeroki. I lekko przyciśnij. Ona sama w tym momencie będzie się wiercić i kręcić, bo będzie to dla niej niezwykle przyjemne.

Takich technik jest setki, ale ta daje najciekawsze efekty. Sprawdź i napisz w komentarzu jak Ci poszło.

{ 2 comments… add one }
 • Anita 14/12/2012, 21:07

  Już się nie mogę doczekać!

  Reply
  • Deniel 12/11/2015, 22:11

   Czego? Można spróbować hihih

   Reply

Leave a Comment

Archiwa