≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Tantra i korzyści z jej stosowania

 

Tantra liczy sobie kilka tysięcy lat tradycji. To co przez wieki osiągnęli tantrycy jest naprawdę zdumiewające. Czy wiesz, że dzięki tantrze możesz:

– jaśniej myśleć i mieć po prostu doskonałe pomysły,

– uprawiać seks tak długo jak chcesz, ogranicza Cię tylko sprawność fizyczna,

– sprawić, aby twoje ciało wibrowało seksualną energią, którą będą odczuwać kobiety,

– nie chorować,

– żyć dłużej,

– dodawać pewności siebie.

 

Bierze to się głównie z tego, że tantrycy zatrzymują spermę. Mają orgazm, ale nie mają wytrysku. Przez całe swoje życie z twojego ciała pozbywasz się ok. 15 litrów spermy. To ilość pozwalająca na zapłodnienie biliona jajeczek. Możesz mieć bilion dzieci, jakkolwiek to brzmi. Większość z tej energii jednak jest marnotrawiona, sam wiesz jak.

Tantra to coś więcej jak tylko zachowywanie spermy. To wymiana energii życiowej między kobietą i mężczyzną. Nawet jeśli jakaś kobieta ci podpadła to i tak nadal pożądasz innych kobiet i będziesz pożądał ich do końca życia. Kobiety mają tak samo z mężczyznami. Taki jest sens tantry- energia jin-jang, energia żeńska i męska, która się łączy. Dzięki temu czujesz się lepiej, sprawniej myślisz i działasz, po prostu jesteś szczęśliwy.

Tantra to też setki technik seksualnych. Kamasutra to malutka cząstka tantry. Za to całe mnóstwo osób zachłystuje się kamasutrą i jej pozycjami seksualnymi, czy technikami. To zaś jest tylko wierzchołek góry lodowej. Najlepsze jest schowane trochę głębiej.

Czy wydaje ci się to interesujące i warte poznania?

Praktykuję tantrę od 2007 roku, uczę jej innych od 2009. Cieszy mnie to, gdy dostaję informacje od tych, którzy kupili moje produkty, czy byli na szkoleniu, o tym jak zmieniło się ich życie.

Ostatnio Krystian, który ma wszystkie moje produkty napisał mi tak:

„CZŁOWIEKU od dwóch lat zajmuje się i sporadycznie hip hopem i czasem coś napisze i delikatnie nagram. Dziś jestem po tygodniu bez wytrysku czując wielki ciąg na karku. Zarapowałe pierwszy raz od kiedy od tygodnia robie wielki ciąg i z miejsca wyprowadziłem taki płynny freestal jaki nigdy dotąd mi nie wyszedł. Czuje że to działa. Pozdrawiam.” (pisownia oryginalna)

Do tej pory chłopaki pisali mi tylko o stronie fizycznej i jak to mogą uprawiać seks tak długo jak chcą oraz Jak różne triki seksualne niesamowicie mocno działają na kobiety.

Krystian zaś napisał o stronie duchowej. Wiem, że wiele osób nie wierzy w takie rzeczy, ale właśnie esencją tantry jest przepływ energii. Nie wiem jak on to zrobił w tydzień, bo mi to zajęło pół roku, ale widocznie się da. To jest też efekt tantry. Energia do tej pory marnotrawiona jest przesyłana siłą woli do głowy i daje twojemu umysłowi kopa.

Ostatnio zaskoczył mnie też mój kumpel z Torunia. W zachwycie pisze o tym, jak to kolega mu opowiada jaka tantra jest super. Może uprawiać seks tak długo jak chce. Laski same się za nim oglądają. Czas od poznania do seksu skrócił się do kilku spotkań. Opowiada o tym w takim podnieceniu, że sam się zdziwiłem. Mówię mu: "słuchaj, przecież wiesz że ja tego uczę od kilku lat". Na co on: "no tak, ale nie wiedziałem, że to tak działa".

Piszę o tym dlatego, bo wygląda na to, że mój przekaz nie był precyzyjny. Powtórzę więc jeszcze raz. Dzięki tantrze i technikom tantrycznym będziesz jaśniej myślał. Będziesz uprawiał seks tak długo jak chcesz, ogranicza cię tylko wytrzymałość twoich mięśni. Kobiety będą na ciebie znacznie mocniej reagować i postrzegać cię jako obiekt seksualny. Sama przyjemność z seksu będzie nieporównywalnie większa do tego, co do tej pory doświadczyłeś.

Jeszcze dwa słowa o dłuższym życiu. Kiedy nie masz wytrysku (masz jednak orgazm), wtedy zachowujesz spermę. Jak wiesz, po wytrysku każdy normalny facet jest wyczerpany. Jego organizm produkuje w tym momencie spermę. Ze spermy ma z założenia powstać nowe życie, więc musi być ona doskonała. Dlatego organizm poświęca 30-40% życiowej energii na produkcję plemników.

To tak jakby w przeciągu dnia kilka razy odciąć prawie połowę zasilania w fabryce. Taka fabryka, gdzie połowa urządzeń by nie pracowała, szybko zbankrutowałaby.

Tymczasem ty tak robisz przez całe życie. Gdybyś tak nie robił, twój organizm całą tę energię przeznaczałby na regenerację komórek, na obronę i walkę z wirusami i chorobami.

U mnie efekt jest taki, że od czasu gdy praktykuję tantrę, nie chorowałem.

Poruszę jeszcze jeden aspekt- to, jak do tantry podchodzą kobiety. Jedne są nią zachwycone jeśli wiedzą co to jest, te zaś, które nie mają pojęcia uważają, że to jest wręcz chore.

Najlepszy przykład stanowi dziewczyna, z którą mam od jakiegoś czasu sporo przyjemności. Uważała ona, że tantra to nudy i flaki z olejem. Że to jakby delikatne pocieranie ogonkami i nie ma w niej żadnych mocnych przeżyć tylko jakieś przesyłanie energii.

Co teraz ona o tym myśli? Czasem martwi się tym, czy za głośno nie krzyczy przez wzgląd na moich sąsiadów, którzy od czasu do czasu walą w ściany, a czasem nawet w drzwi. Tak, tantra to pewnie straszne "nudy" w łóżku… 😉

 

Najlepsze jest to, że te techniki są sprawdzone, bo powstały wieki temu.

Mam nadzieję, że teraz masz większą motywację do poznania tematu tantry.

{ 13 comments… add one }
 • Finezja 18/08/2011, 16:53

  to humorystycznie reasumując:
  Tantrycy posiadają więcej witaminy "S", dlatego nie mają problemów ze zdrowiem 🙂

  Reply
 • kirk 01/09/2011, 07:51

  Zastanawiam się czy ćwiczenia tantryczne mogą pomóc w zwalczeniu depresji ?

  Reply
  • Brunet 01/09/2011, 18:11

   Nie słyszałem o żadnym praktykującym tantryku który byłby w depresji. Jeśli już jesteś w depresji to idź do terapeuty. Dopiero potem zainteresuj się tantrą.
   Na depresję z naturalnych środków najlepszy jest dziurawiec.

   Reply
 • KazOle 10/12/2011, 21:02

  Kobieta niby traci energię na owulację – miesiączkowanie, facet przy wytrysku. To co eunuch, kastrat żyje wiecznie? Nie. Tyle ile inni. Tu mi "nie gra".
  To jest energia seksualna, nią można regenerować organizm, jak nie wiesz jak to idzie "w kanał"/przepada. Jak wiesz za mało, a robisz za dużo możesz spłonąć (samospalenie).
  Wstrzemięźliwość jest niezdrowa powoduje niestabilność i napięcie nerwowe. Nadpobudliwość seksualna też jest niezdrowa. Czyli zasada złotego środka równowagi Ying-Jang. Równowaga, harmonia.

  Reply
  • Brunet 10/12/2011, 21:28

   Eunuch nie przetwarza energii seksualnej w energię życiową, taka jest różnica. Samo posiadanie spermy, bądź jej braku nie ma żadnego znaczenia. Znaczenie ma stosowanie praktyk tantrycznych i wykorzystywanie energii zawartej w spermie.

   Reply
 • pioter 01/02/2012, 20:16

  Jakie ćwiczenia tantryczne trzeba robić żeby umieć tantrę?

  Reply
  • Brunet 01/02/2012, 21:19

   Ćwiczeń tantrycznych jest tak dużo, że mógłbyś całą dobę ćwiczyć i byś wszystkiego nie przerobił. To zależy co chcesz osiągnąć.

   Reply
 • arti 20/03/2012, 19:10

  Proszę o przesłanie linku do ćwiczeń tantrycznych/ filmików. Szczególnie interesuję się przedłużeniem seksu oraz intensywnym orgazmem kobiet.

  Reply
 • adrian 06/05/2012, 22:04

  chciałem kupic ksiązke o tantrze ale na rynku jest tyle tytułów ze nie mogłem sie zdecydowac, może mógłbyś coś polecic

  Reply
  • Brunet 07/05/2012, 08:54

   Odpowiedz sobie czego szukasz tak naprawdę, bo tantra to bardzo szerokie pojęcie.

   Reply
 • adrian 07/05/2012, 11:09

  konkretnie to cwiczen na zwiekszenie i przetwarzanie energii i przedłużaniem seksu

  Reply
 • StaryIndianin 14/07/2012, 08:06

  Tantra tantrą – w większości miast Polski jednak tego typu zajęć nie ma, w szczególności regularnych.
  Pytanie jest następujące:
  Jakie inne praktyki najbardziej przybliżą mnie do tantry?
  Qigong, Yoga a może Tai Chi?

  Reply
  • Brunet 14/07/2012, 08:14

   Qigong to część tantry, to wszystko się ze sobą wiąże, bo każda z tych praktyk opiera się na pracy z energią. Miasto gdzie mieszkasz nie ma nic do rzeczy, jak będziesz chciał się nauczyć to się nauczysz niezależnie od tego gdzie mieszkasz.

   Reply

Leave a Comment

Archiwa