≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Co Najbardziej W Tym Lubisz ?

Męskie upodobania
Założę się, że lubisz seks. Baaa, kto nie lubi możesz powiedzieć. Z pewnością jest to prawda, której nie trzeba bynajmniej udowadniać. Ale prawdą też jest to, że z innego powoduj lubią go mężczyźni a z innego kobiety. Oczywiście jest przynajmniej jeden punkt wspólny dla obojga płci: rozkosz. Jednak to z pewnością nie jedyny powód, dla którego seks jest tak pożądany. A Ty, jako facet, co szczególnie lubisz w seksie? Ale, po co się nad tym zastanawiać? Seks się przecież uprawia a nie o nim gada jak mówi stare powiedzenie. Pewnie tak, ale jak nie wiesz, czego chcesz to dostaniesz byle, co, a pewnie nie o to Ci chodzi. Poza tym w razie jakiś problemów w sypialni możesz wtedy łatwiej porozmawiać z partnerką.

Nie wiesz lub nie zastawiałeś się nad tym do tej pory? Przeczytaj ten artykuł a z pewnością znajdziesz odpowiedź na kilka ważnych kwestii a to pomoże Ci udoskonalić Twoje życie erotyczne.
Gusty są różne, także w sprawach seksu. Jedni lubią patrzeć, jak kobieta rozbiera się do seksownej bielizny i zmysłowo się porusza. Z kolei innych najbardziej kręcie seks w nietypowych miejscach. Jednak jest, co najmniej kilka pragnień, które mają (niemal) wszyscy mężczyźni. Można się tego dowiedzieć na podstawie wielu przeprowadzonych ankiet i badań naukowych.

1. Seks francuski
To niemal oczywista sprawa. To od dawna znany fakt, że mimo zmieniających się mód seks oralny jest ulubiony przez ogromną większość mężczyzn.   Ale czy zastanawiałeś się kiedyś, z jakiego powodu? Powód jest dość prosty. Mężczyźni uwielbiają odbierać seks oralny nie tylko, dlatego, ze jest niesamowicie przyjemny, ale także, dlatego, że oznacza głęboką akceptację dla ich męskości. Trzeba pamiętać, że usta są wyjątkowo delikatne i nawet intensywne pieszczoty odbierane są zupełnie inaczej. Co więcej, dla większości z facetów to jedyna sytuacja w seksie, w której przyjmują stymulację, a nie są jej dawcami. Mówi o tym jedna z wypowiedzi Kiedy moja dziewczyna pieści mnie ustami, jest świetnie, ale to nie tylko seks. Chodzi o coś takiego jak bycie akceptowanym.

2. Uległość
Większość mężczyzn deklaruje, że lubi dominować nad kobietą. Można zaobserwować, że dzieje się tak zwłaszcza, jeśli w codziennym życiu to ona ma silną osobowość, własne zdanie i raczej nie daje się ustawiać. Tym bardziej w takiej sytuacji my mężczyźni chętnie lubimy dyrygować swoją partnerką w łóżku. Bardzo ważna uwaga: uległość nie oznacza leżenia jak kłoda. Tego nie znosi praktycznie żaden mężczyzna. Chodzi tylko o to, by pozwolić mężczyźnie dowodzić.

3. Kobieta aktywna
Na szczęście czasy, gdy kobiety przeżywały stosunek, leżąc na wznak i patrząc w sufit, odchodzą do przeszłości. Dziś dla mężczyzn kobieta, która jest pełna inicjatywy, bierze udział w seksualnej zabawie, w ten sposób, że na równi daje jak i bierze, to niemalże spełnienie naszych męskich marzeń. Aktywna kobieta to również taka, która otwiera się na eksperymenty i sama myśli kreatywnie o seksie.
4. Odgłosy
Swobodna ekspresja dźwięków jest nadal jednym z najtrudniejszych zachowań w sypialni dla Polek. Być może lata błędnych przekonań i uprawiania seksu „po cichu”, tak, aby otoczenie się nie zorientowało spowodowały te niepotrzebną blokadę. Wbrew pozorom kobiet jęczących, krzyczących wcale nie jest tak dużo, a wiele z nich nadal wręcz wstydzi się tego, jak głośne potrafią być w seksie. Tymczasem dla nas facetów jest to sygnał zaangażowania, namiętności, a także źródło wiedzy o tym, co się w danej chwili dzieje.

Jak twierdzi jeden z respondentów: Odgłosy w seksie są ważne. Bez nich nie wiem, czy dobrze robię i na jakim etapie jesteśmy. Są też po prostu podniecające. ”

4. Dominacja

Ten punkt tylko pozornie kłoci się z nr 2 na liście męskich upodobań. Okazuje się, ze nawet panowie, którzy uwielbiają być „górą” w sypialni, nie raz z wielkim entuzjazmem witają sytuację, gdy kobieta bierze sprawy w swoje ręce. Oznacza to samodzielne zainicjowanie seksu, wybór pozycji, mówienie partnerowi, czego od niego oczekuje i co konkretnie ma robić. O ile tylko ona nie za często próbuje być dominująca w sypialni, z pewnością nam mężczyznom na pewno spodoba się taka inicjatywa.

5. W terenie

Można z dużym prawdopodobieństwem powiedzieć. że nie ma na świecie mężczyzny, który nie marzył o seksie na plaży, w aucie, w przymierzalni sklepu odzieżowego, w pociągu, na łące… Wszelkie próby seksu poza łóżkiem w sypialni to dla wielu z nas przygoda i dreszczyk emocji. Jeśli masz wrażenie, że w waszym łóżku wieje nudą – plener to świetne lekarstwo!

6. Przebieranki

Przebieranki lubi wielu mężczyzn. Jeśli ty nie jest niekoniecznie przepadasz za strojami seksownej pokojówki lub policjantki, wypróbuj nowa seksowna bielizna. Koniecznie z pasem do pończoch i kabaretkami. Jeśli do tej pory twierdziłeś, że to Cię nie interesuje to spróbuj tego. Może się zdziwisz jak nie będziesz mógł od niej oderwać oczu ani….rąk

 

{ 1 comment… add one }
  • Rimming 18/04/2016, 10:16

    Heh dużo można lubić w seksie, szczególnie w każdej z technik;) Ważne jest testowanie nowych możliwości i nie zamykanie się na jedno. Najgorsze to rutyna i pozbawienie się tego czegoś co się lubi;)

    Reply

Leave a Comment

Archiwa