≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Kobieta I Czosnek

Pewnie jesteś bardzo zaskoczony czytelniku tym pozornie dziwacznym tytułem? Już wyjaśniam. Kiedyś spotykałem się z piękna dziewczyną, uroczą, seksowną i wspaniałą w łóżku. Po pewnym czasie jednak musiałem się z nią rozstać. Z jakiego powodu? Otóż ona uwielbiała jeść czosnek. Jak pewnie wiesz to bardzo zdrowe warzywo ma bardzo nieprzyjemny zapach.

 

 

Z tego właśnie powodu wielu ludzi od niego stroni. Nie wiem, że ta dziewczyna nie myła starannie zębów po zjedzeniu czosnku czy jadła go rzeczywiście w tak dużych ilościach, ale zapach jak dla mnie był bardzo nieprzyjemny. I tylko ten fakt był powodem naszego rozstania.

 

 

 

Po co o tym wspominam? Chce ci uświadomić czytelniku, że wszyscy ludzie maja swoje upodobania, preferencje w relacjach męsko –damskich. Praktycznie chyba nikt nie robi tabelki za i przeciw i na jej podstawie decyduje czy ktoś mu się podoba czy nie. Nie znaczy to jednak, że każda powierzchowność, zachowania, poglądy zostaną zaakceptowane.

 

 

Na pewno słyszałeś nie raz o tzw. pierwszym wrażenia. Właśnie. Już tutaj działa podświadoma „selekcja” czy ktoś nam się podoba czy nie. Czy jak „nie zdam” takiego egzaminu to znaczy, że już przepadłem u jakieś dziewczyny. Absolutnie nie. Często jednak jest trudniej. A po co sobie utrudniać życie?

 

 

Czy są jakieś uniwersalne wskazówki jak spodobać się większości kobiet? I tak i nie. Jest duża szansa, że u większości  kobiet (jak zrobisz to, co napisze) będziesz miał szansę się spodobać, ale na pewno nie wszystkim. Niestety, ale nie ma czarodziejskiej recepty na powodzenia u wszystkich kobiet. Powód już na pewno znasz. Kobiety są różne.

 

 

Jak w takim razie wyglądać, zachowywać, mówić by odnieść pozytywne wrażenie u większości kobiet? Jestem pewien, że zdecydowana większość sposobów, jakie wymienię już od dawna znasz. Problem jednak w tym czy tylko znasz, ale czy je stosujesz.

 

 

Wygląd:

 

  1. Ubranie powinno być zawsze schludne tzn. czyste, wyprasowane. Musi pasować do twojego stylu i okoliczności. Oznacza to, że czasami lepszy jest garnitur a czasami strój sportowy (z fasonem)
  2. Ciało bezwzględne musi by czyste i przyjemnie pachnące. Dłonie muszą być czyste a paznokcie obcięte i bez brudu.
  3. Czystość i schludność dotyczy też włosów. Fryzury mogą być różne (jak nie wiesz, jaką wybrać poradź się fryzjera). Niedopuszczalne są włosy brudne i bardzo przetłuszczone.

 

Dlaczego wygląd jest tak ważny na początku znajomości? Chodzi właśnie o to pierwsze wrażenie a poza tym podświadome skojarzenie kobiet jak spotykają faceta niechlujnego: Jak nie potrafi zadbać o siebie tak jak zadba o mnie?

 

 

Zachowanie:

 

  1. Masz być intrygujący.
  2. Szarmancki, ale bez podlizywania się.
  3. Masz wzbudzać zaufanie i poczucie bezpieczeństwa.
  4. Twoje słownictwo nie może być prostackie ani wulgarne.
  5. Bądź zdecydowany, pewny siebie, ale nie arogancki.

 

 

Zastosowanie tego podstawowego „elementarza” atrakcyjnego mężczyzny z pewnością bardzo poważnie zwiększy twoje szansę na bardzo dobre relacje z kobietami.

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Next post:

Previous post:

Archiwa