≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Kotka Na Gorącym Blaszanym Dachu

flirt

Ciekawy jestem w jaki sposób skojarzył ci się tytuł artykułu. Mniej zorientowany przypomnę, że to tytuł znakomitej sztuki Tennesse Williamsa. Choć ani sztuka ani film , który powstał na jej podstawie nie opowiada przede wszystkim o seksie. to przypuszczam  jednak, że takie sformułowanie jak „kotka na gorącym blaszanym dachu” skojarzyły ci się prawdopodobnie z seksem. I prawidłowo.

Dlaczego o tym pisze? Chodzi mi o słowa, skojarzenia i ich role w flircie z kobietami. Jeśli chcesz doprowadzić do seksu z kobietą musisz z nią poflirtować by ją oczarować, wzbudzić pożądanie i rozpalić zmysły.. Sam flirt właśnie temu służy. Jest niejako przejściem ze zwykłej towarzyskiej pogawędki, które zawiera w sobie coraz bardziej jednoznaczne słowa, gesty i iluzje o zabarwieniu erotycznym. Wielu jednak mężczyzn słabo się spisuje we flirtowaniu i potem mają kiepskie efekty. Poniżej podaje ci kilka zasad skutecznego flirtu.

1 – mów w sposób seksowny

Prawda jest taka, że kobiety zwracają większą uwagę na ton, jakim do nich mówisz niż na słowa, które wypowiadasz. Naturalnie to pewne uproszczenie, bo nie możesz wypowiadać ewidentnych głupot, ponieważ wtedy nawet najwspanialszy tembr głosu niewiele pomoże. Jednak kiedy  flirtujesz z nią, zwracaj uwagę na sposób mówienia. Zasady są dość proste: mów powoli, utrzymuj kontakt wzrokowy (nie za bardzo natarczywie), obniż ton głosu, rób pauzy. Te proste zasady z pewnością spowodują ,ze  w rozmowie z kobietą przekażesz ej silne, seksualne wibracje i szybko wytworzysz atmosferę pełną seksualnego napięcia.

2 – żartobliwie oskarż ją o atak

Jednym z lepszych sposobów na rozpoczęcie flirtu  jest żartobliwe oskarżenie jej o to, że próbuje cię uwieść. W momencie gdy ona wspomina coś o swoim domu, w stylu: „Właśnie przeprowadziłam się do nowego mieszkania” lub coś takiego, ty odpowiedz: „O, tak szybko chcesz mnie zaciągnąć do swojego domu? Uprzedzam będę się opierał.

3 – pokaż jej, że jesteś prawdziwym samcem

Pamiętaj ,ze kobiety pragną mężczyzn, którzy wiedzą, jak je zaspokoić. To oczywiste, że nie możesz tak zwyczajnie podejść i powiedzieć: „wiesz?  jestem naprawdę świetnym kochankiem!”. Zamiast tego zastosuj seksualny  podtekst, aby je to przekazać nie wprost .

I tak np.  gdy będziesz z nią  u ciebie i przygotowujesz jej drinka, a ona patrząc jak sobie z tym świetnie radzisz z podziwem powie: „ Super jesteś w tym naprawdę dobry”, a wtedy ty spójrz jej głęboko w oczy i powiedz: „Nie chwaląc się jestem dobry w naprawdę wielu rzeczach”. Wiesz mi, że taka aluzja w większości przypadków zrobi swoje.

4 – spraw, by cię wykorzystała

Wiele Kobiet oskarża mężczyzn o chęć używanie ich do seksu. Warto podczas flirtu odwrócić sytuacji. Możesz to zgrabnie wykorzystać gdy będziesz wyświadczał jej jakąś przysługę, powiedz jej np. coś takiego: „Cóż niecnie wykorzystujesz mnie. Coś mi mówi, że następnym razem tak samo wykorzystasz mnie do innych rzeczy.” Ona z pewnością potraktuje to odwrócenie ról jako zabawną grę. To znakomity sposób, aby sprytnie przejść ze zwykłej rozmowy na tematy seksualne..

5 – wprowadzaj do rozmowy seksualne skojarzenia

Doskonałym sposobem na seksowny flirt jest odnoszenie sytuacji z codziennego życia do tych, które wydarzają się w sypialni. Podczas rozmowy gdy podajesz je filiżankę herbaty ;u kawy, możesz np. powiedzieć: „widzę , że dziś jesteś nastawiona na branie. Ciekawy jestem czy zawsze tylko bierzesz, czy też czasem również coś dajesz?”. I wtedy koniecznie uśmiechnij się do niej znacząco, a już ona z pewnością będzie wiedziała dokładnie, co masz na myśli. Jej wyobraźnia zostanie niechybnie pobudzona i zacznie z pewności zacznie fantazjować o widomych sprawach.

6 – powiedz jej, że jest niegrzeczna

Następnym sposobem na wciągnięcie kobiety w seksualny flirt jest insynuowanie jej nieprzyzwoitych intencji i zachowań w trakcie codziennych zwykłych czynności. Świetnie nadają się do tego aluzje dotyczące kąpieli pod prysznicem. Gdy ja spytasz co robiła i kobieta mówi, że była właśnie pod prysznicem to wtedy zapytaj ją, jak było. Jeśli powie np. że „Miło” To wtedy powiedz. Hmmm ciekawe co takie ciekawego tam robiłaś, że było ci miło?

7 – baw się dwuznacznościami

Nasz język ojczysty jest wręcz naszpikowany jest słowami, które możesz doskonale wykorzystać, by stworzyć seksualne skojarzenia. Taki słowa jak np.: mokry, soczysty, twardy, szybki, gorący kojarzy się dość jednoznacznie.. Podczas niewinnej rozmowy gdy ona np. powie, że jej porcja jest naprawdę wielka, ty możesz odpowiedzieć: „Wielkość niekiedy może być czymś dobrym, jak sądzisz”. I wtedy znacząco się uśmiechnij. Wcześniej czy później efekt gwarantowany.

 

 

 

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Archiwa