≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Musi Być Ludzki

 

Dziś krótko i na temat. Jest takie powiedzenie” człowiek to brzmi dumnie” Oczywiście zgadzam się z tym. To czy jest to prawda zależy od każdego człowieka osobno. Dotyczy to także sfery intymnej człowieka. Dużo się mówi i pisze o urozmaiceniu igraszek w sypialni by zapobiec monotonni czy wręcz znudzeniu w seksie.

 

 

I tak jest rzeczywiście. Robienie tego samego w tej samej kolejności z tym samym natężeniem i tak samo musi wcześniej czy później doprowadzić do nudy. Powoduje to, że zanika radość z seksu, a staje się ono swego rodzaju „pańszczyzną” Nie znam nikogo, komu by się to podobało.

 

Jeśli tak sytuacja trwa dłużej to (a dzieje się to w związku) jest ona powodem poważnego kryzysu a często nawet jego rozpadu. Z tego właśnie powodu partnerzy decydują się na przeróżne eksperymenty. Zaczynają uprawiać np. seks oralny, analny, decydują się na przebieranki czy używają różnych gadżetów z seks-shopu.

 

Wszystko jest ok. o ile dzieje się to za zgodą ich obojga, nie budzi to dyskomfortu, a eksperymenty sypialniane nie szkodzą ich zdrowiu. Do jakich granic się można posunąć? Tak naprawdę zależy to od pary, która decyduje się na takie innowacje. W związku z tym, że dzieje się to na ogół w czterech ścianach i sam na sam wszystko wydaje się być w porządku.

 

Niestety nie zawsze tak jest. Czasami para jest tak spragniona mocniejszych wrażeń, że wprowadza pewne eksperymenty, które nie powinny moim zdaniem mieć miejsca. Mam na myśli igraszki typu, s/m i wiele innych. Nie chcę tu nawet pisać, co mam na myśli, bo mdli mnie na samą myśl. Poza tym nie chciałby nikomu podsuwać żadnych tego rodzaju ”kreatywnych rozwiązań” Nie chcę tutaj nikogo osądzać, lecz ja takim zabawom mówię stanowcze nie. I tobie czytelniku też to radzę.

 

Trzeba bezwzględnie pamiętać, że oboje partnerzy to żywi ludzie a nie przedmioty to zaspokojeniu własnych przyjemności. Bywa czasami też tak, że para decydowała się na jakiś „eksperyment” i było pozornie Ok, ale potem na długo pozostał niesmak, wyrzuty sumienia. Dlatego też czytelniku zanim zdecydujesz się na jakiś krok w sypialni zastanów się jakie może mieć on skutki i czy naprawdę warto.

 

Jeśli czujesz znużenie czy nudę w sypialni to czasami warto sobie zrobić przerwę, aby w ten sposób pobudzić apetyt na nowo. Jest to na pewno lepsze i bezpieczniejsze niż bawienie się w ryzykowne eksperymenty. Tak jak napisałem w tytule tego artykułu – musi być ludzki. Chodziło mi naturalnie o seks. Dla mnie musi być radosny, ekscytujący, pełen rozkoszy, ale zawsze ludzki.

 

 

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Next post:

Previous post:

Archiwa