≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Słowa, Słowa, Słowa

rozmowa

Na początek krótki dowcip , który pokazuje jeden z poważniejszych błędów w relacji z kobietami.

Para spotyka się na randce w kawiarni  pijać kawę i jedząc jakie ciastka rozmawiają. Ale to właściwie nie rozmawiali tylko on cały czas gada, gada, i gada nie pozwalając jej dojść do słowa. Mija jedna godzina, druga i ona znudzona i zniecierpliwiona zaczyna nerwowo się rozglądać na boki a nawet nieco ziewać. Gdy on spostrzegł jej relacje powiedział: wybacz, ja ciągle mówię tylko o sobie. Porozmawiajmy teraz o tobie. Powiedz mi co ty sądzisz o moich obrazach.

Zabawne prawda? Niestety nie dla niego. Jak znam kobiety to ona więcej prawdopodobnie nigdy się nie spotkała. Z jakiego powodu> To proste. Mówiąc ciągle o sobie nie pokazywał, że jest nią zainteresowany, że w jakimś stopniu jest dla niego ważna. Poza tym sądząc po jej reakcjach nie mówił o tym o czym powinien.

O czym najlepiej rozmawiać z kobietami na randkach i w jaki sposób? Zacznijmy od tego w jaki sposób nie należy tego robić. Jeśli masz niemiły głos, wysoki, skrzeczący, seplenisz, idź do specjalistów i popraw to na ile to możliwe. Popracuj nad dykcją, tempem mówienia i barwą głosu. Jest niedopuszczalne mówienie jak z karabinu maszynowego. Będziesz prawdopodobnie mało zrozumiany, a po za tym tak mówiąc nie zbudujesz odpowiedniego nastroju.

Trzeba mówić powoli, nie za głośno, robiąc krótkie pauzy, obniżając ton głosu. Tylko taki sposób mówienia działa na kobiety. Jak się tego nauczyć? Ćwicząc. ćwicząc, ćwicząc. Możesz nagrać sobie jaki tekst, który przeczytasz a potem go odsłuchaj i zanotuj błędy jakie spostrzegłeś. Potem nagraj ten tekst po raz drugi, ale nie kasując pierwszego. Porównaj oba nagrania. Jeśli zrobiłeś jakieś błędy, znów to zapisz itd.  Warto też poćwiczyć przed lustrem swoją mimikę oraz mowę ciała. Wierz mi to ma też znaczenia. Kobiety zwracają na to uwagę.

Nie rozmawiaj z kobietami o religii, polityce. To trudne tematy, które łatwo mogą zrodzić niepotrzebny konflikt. A o czym z nimi rozmawiać? O miłości, o uczuciach, dzieciach, rodzinie, trochę o modzie, i generalnie to co je interesuje. Nie rozmawiaj o sporcie, samochodach, komputerach itd. Generalna zasada jest taka, że nie rozmawiaj z kobietami o tym o czym rozmawiają faceci. Chyba , że jest to wasza, któraś randka i wiesz, że ją np. interesuje jakiś sport. Jednak nie może to wypełnić całej waszej randki i w żadnym razie nie możesz pominąć spraw uczuć. Inaczej wskoczysz do szufladki fajny kolega, a chyba ci nie o to chodzi prawda?

Najważniejszą zasadą rozmowy na randce jest to by działać na jej emocje a nie intelekt. Dlaczego? Kobiety są z natury istotami emocjonalnymi. Kochają emocje, lubią wzruszenia, fantazje, iluzje itd. Opowiadaj jej różne historie, które ją poruszą w przeróżny sposób. Musisz być przy tym aktorem i koniecznie musisz umieć przekazywać emocje. Jak opowiadasz smutną historię to masz być smutny, jak wesołą to wesoły itd.

W jakiej kolejności opowiadać historie i ile? Takie byś na początek wzbudził w niej zainteresowanie, później fascynacje, poczucie bezpieczeństwa a na koniec pożądanie. Nie wolno ci odwrócić tej kolejności. Wtedy to nie zadziała. Ile? Zależy ile macie czasu i na jakim etapie jest znajomość. Poza tym przeplataj historie zwykła rozmową. Nie strzelaj historiami jak z karabinu. To samo dotyczy pytań do niej. Cóż w uwodzeniu trzeba umieć wyważyć pewne sprawy. Trzeba być po prostu inteligentnym.

A ty czytelniku jakie masz swoje doświadczenia w rozmowie z kobietami? Jakie miałeś reakcje podczas tych rozmów i jakie zauważyłeś u siebie błędy? Podziel się proszę swoimi spostrzeżeniami w komentarzu.

{ 1 comment… add one }
  • azes 14/11/2016, 14:18

    Wiem, że lepiej unikać tematów religii i polityki, natomiast czasem trudno tego uniknąć gdy dziewczyna nalega. Czasem może nawet uznać, że ją poniżam nie chcąc rozmawiać z nią „na poważne tematy”.
    Osobiście też nie czuję się zbyt komfortowo opowiadając o sobie…

    Reply

Leave a Comment

Archiwa