≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Tantra, a co to jest?

Kiedy czasami rozmawiam z kimś i mówię, że w wolnych chwilach uczę tantry, moi rozmówcy robią wielkie oczy. Zazwyczaj reakcją jest głupia mina.

Czasami na słowo tantra, słyszę: "to jakaś sekta?". Taka osoba zaczyna patrzeć na mnie podejrzliwym wzrokiem. 🙂

Z tego co zauważyłem, może 1 % osób wie co to takiego. Jest mi to zupełnie obojętne. Nie chodzi bowiem o nazwę, ale o korzyści wynikające z faktu stosowania tantry.

W ostatni weekend organizowałem szkolenie z atrakcyjności i jednym z trenerów, których zaprosiłem był trener EFT. Polecił mi go Piotr Pyton, z którym prowadziłem konferencję w lutym.

Piter powiedział, że on poznał tego człowieka dlatego, że on całą noc może ru….ć do woli i że ma orgazm, a nie ma wytrysku.

I nauczył się tego sam z siebie, nawet nie wiedział że jest coś takiego jak tantra. Oczywiście tantra to coś więcej niż kontrolowanie wytrysku.

To dopiero początek drogi i podstawa do dalszej praktyki. Zresztą bardzo przyjemnej, bo tak naprawdę chodzi o to co robisz w łóżku z kobietą i dzięki czemu twój seks nie jest jedynie dwa razy lepszy, a 100 razy lepszy.

Na zachodzie wielka moda na tantrę zaczęła się mniej więcej 15 lat temu. To wszystko przez Stinga.

Tak, przez tego piosenkarza. Udzielał on wtedy wywiadu u Oprah Winfrey i powiedział, że może uprawiać seks z żoną tak długo jak chce. Nawet całą noc. Powiedział, że to dzięki tantrze. Wtedy w USA zawrzało.I się zaczęło.

Niestety niemożliwe jest nauczenie się tantry w tydzień lub nawet miesiąc.

To jest praktyka, którą wykonuje się stale. Ćwiczeń tantrycznych jest tyle, że mógłbyś cały dzień ćwiczyć tylko je. W praktyce wystarczy tak naprawdę kilkanaście minut dziennie.

Efektem uprawianie seksu przez kilka godzin i osiągnięcie orgazmu bez wytrysku. Dla kobiet praktyka tantry wygląda nieco inaczej.

U kobiet efektem jest większe libido, intensywniejsze odczuwanie seksu i coś, w co pewnie nie uwierzysz: efekt odmłodzenia.

Po kursie jaki organizuję dla kobiet, zawsze dostaję od dziewczyn tę samą informację: "czuję się szczęśliwsza i ludzie na mnie lepiej reagują". Myślałem, że dziewczyny będą pisać o tym jaki mają fajny seks, a one piszą jak dobrze się czują. No cóż, faceci potrzebują czegoś innego, a kobiety jeszcze czegoś innego.

W USA oliwy do ognia dolał jeszcze Tom Hanks, który powiedział, że też ma wielokrotne orgazmy i uprawia seks tak długo jak chce. Jakoś nie mogę sobie wyobrazić, że w Polsce jakiś aktor czy aktorka coś takiego powie, bo rozgłośnia z "piernikowego miasta", powiesiłaby ją/jego na krzyżu.

Nie zachęcam Ciędo uczenia się tantry, ani nie zniechęcam. Faktem jest to, że tantrycy żyją dłużej i do końca życia są sprawni seksualnie. Przez pracę z ciałem i umysłem potrafią nie chorować i szybko leczyć rany. To jest naturalne. Tak samo naturalne jak poprawienie koncentracji, jasności myślenia i ogólnie efektywności umysłu.

Nie musisz mi wierzyć, możesz poszukać i popytać ludzi. Każdy powie ci to samo. Wiem po sobie, że dzięki tantrze, nie chorowałem od czasu kiedy ją stosuję, czyli od 7 lat. Pisałem o tym, że po bardzo krótkim czasie treningu przebiegłem ultramaraton.

To też dzięki tantrze, a na pewno przynajmniej po części dzięki, bo potrafiłem czerpać energię w taki sposób, w jaki przeciętny człowiek nie jest w stanie. Owszem, tego trzeba się nauczyć, ale jak sobie przypominasz jak uczyłeś się jeździć na rowerze, to także nie od razu Ci wychodziło…

Dla ogólnej informacji powiem ci, że istnieje tantra hinduska i chińska. Jako facetowi polecam ci chińską, bo według mnie jest ona po prostu stworzona dla mężczyzny. Chyba że lubisz się przytulać i wypłakiwać komuś na ramieniu oraz biegać nago po łące, wtedy ucz się tej hinduskiej. Tantrę możesz traktować jako ćwiczenia, które doskonale odprężają i relaksują.

Jeśli jesteś zestresowany, praktyka tantry usuwa napięcia z ciała i sprawia że jesteś bardziej opanowany i skoncentrowany. Gdy ja usłyszałem, że tantra to takie coś, dzięki czemu będę mógł mieć seks tak długo jak chcę, nie potrzebowałem niczego więcej, nauczyłem się tego bardzo szybko.

Z biegiem lat uczysz się bardziej zaawansowanych technik i wchodzisz na wyższy poziom tantry. Jesteś wtedy w stanie odkryć prawdziwą magię w seksie i w kontaktach z kobietami, w tym, co jesteś w stanie zrobić ze swoim ciałem i umysłem.
Tego odkrycia serdecznie ci życzę.

{ 8 comments… add one }
 • Marcin 13/06/2013, 08:53

  Czy dzięki tantrze można mieć więcej energii? Czy to raczej tylko umysłowo pomaga?

  Reply
  • Brunet 13/06/2013, 18:04

   To fakt, że się ma więcej energii. Potrzebujesz mniej snu i szybciej się regenerujesz.

   Reply
 • Patryk 19/06/2013, 18:43

  trenuje intensywnie ,siłownia,sporty walki,biegam…
  pracuje w dwóch miejscach, w dzien i w nocy… potrzebuje na to duzo energii i szybkiej regeneracji
  czy sama tantra pomaga w takiej sytuacji?czy tantra słuzy tylko do poprawy zycia seksualnego?
  (tutaj dodam ze seksu nie uprawiam bo poprostu nie mam czasu na to)

  Reply
  • Brunet 19/06/2013, 19:14

   Jeśli nie masz czasu na seks, to obawiam się że na ćwiczenia tantry też nie będziesz miał… Do tego wprawdzie nie potrzeba kobiety, ale to trzeba ćwiczyć, samo się nie zrobi.

   Reply
 • TaoFan 05/09/2013, 08:59

  czy udalo Ci sie osiągnac pelna retencje nasienia? (tzn czy w ogole nie tracisz ani kropli, ani 1 ejakulacji zewn/wewn., zadnych nocnych polucji? od ilu lat?). marze o osiagnieciu takiego stanu

  Reply
  • Brunet 05/09/2013, 13:15

   Moi kursanci mają ten efekt od dawna, więc Twoje pytanie jest dla mnie trochę zabawne, wybacz.

   Reply
   • TaoFan 05/09/2013, 23:06

    a czy znane sa przypadki osob, ktore nie praktykowaly we dwoje ani przed/w trakcie ani po okresie cwiczen (ciagly celibat) i wyleczyly sie z mokrych snow calkowicie?

    Reply
    • Brunet 06/09/2013, 08:00

     Żeby nie mieć zmazów nocnych wystarczy ćwiczyć dwa tantryczne ćwiczenia. Do wtorku są otwarte zapisy na kurs http://kontrolawytrysku.pl masz okazje jeszcze się zapisać i nauczyć tego.

     Reply

Leave a Comment

Archiwa