≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Aby Był Cudowny To ….

Wielokrotnie wspominałem na moim blogu o różnicach między kobietą a mężczyzną. To, że się różnimy wie praktycznie każdy. Ale czy na pewno zdajemy sobie sprawę, jakie są to głębokie różnice i gdzie występują? Najważniejsze jednak jest to by umieć tą wiedzę wykorzystać w praktyce. Po co? To oczywiste. Umiejętne podchodzenie do widzenia świata i potrzeb płci przeciwnej bardzo znacznie ułatwia porozumienie

 

Mam to na myśli zarówno potrzeby emocjonalne jak i te związane z seksualnością. Poczynając od umiejętności rozmowy, działania na emocje a kończąc na technikach seksualnych. Niedoświadczeni (najczęściej młodzi)mężczyźni zachowują się jakby byli w towarzystwie facetów. Zapominają alb ich to nie za bardzo obchodzi. Jedno i drugie jest potężną gafą.Tak postępując najprawdopodobniej spotkają się z daną kobietą dwa razy. Pierwszy i ostatni.

 

No chyba, że będzie ona bardzo tolerancyjna. Z tym najczęściej u większości kobiet nie ma problemu. Są taktowne i delikatne. Na ogół zdają sobie sprawę jak większość mężczyzn jest wrażliwa na punkcie swojego wyobrażenia swojej męskości z szczególne spraw związanych z seksem.

 

Tu dochodzę do sedna sprawy. Napisałem w tytule, „aby był cudowny to…” Miałem na myśli po prostu seks. My mężczyźni czują silne podniecenie nie za bardzo dbamy o warunki (bez przesady oczywiście) i skupiamy się by je jak najszybciej zaspokoić i na doznaniach.

 

U kobiet jest na ogół inaczej. Pomijam teraz chęć na tzw. szybki numerek. Taka sytuacja zdarza się kobietą stosunkowo rzadko. Pomówmy więc, o tzw. normalnym seksie. To wymaga już zdecydowanie większych starań. Chyba, że koncentrujesz się tylko na sobie i ona nie obchodzi cię zupełnie. Mam nadzieję, że taki nie jesteś z kobietami w sytuacji intymnych.

 

Dlaczego stworzenie pewnych warunków do wspaniałego seksu jest dla kobiet tak ważne? Główny powód to ich delikatna odmienna od naszej psychika i fizjologia. Pierwszą potrzeba kobiet jest poczucie bezpieczeństwa a zaraz następną bliskości i zaufania. Bez tego na nie otworzy się w pełni i będzie zestresowana.

 

Jak to konkretnie zrobić? Stworzyć odpowiedni nastrój. Odpowiednie „ciepłe” światło, nastrojowa muzyka, zapewnienie intymności. Wcześniej warto jasno dać jej do zrozumienia, że można na ciebie liczyć i jesteś dyskretny. Sprawą oczywistą jest wcześniej idealnie posprzątane mieszkanie, ogólna twoja schludność i czystość. Tutaj szczególnie ważne są ręce i paznokcie oraz czyste zadbane włosy i skóra twarzy.

 

Czy nam się to podoba czy nie kobiety zwracają bardzo uwagę na te sprawy i naprawdę jest minimalna szansa by miała ochotę na miłosne igraszki nawet wtedy, gdy wcześniej zrobiłeś na niej dobre wrażenie. Nawet jak dojdzie między wami do miłej nocy to raczej z jej punktu widzenia nie będzie taka jak by mogła być naprawdę.

 

 

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Archiwa