≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Buduj Bo Warto

Nie nie czytelniku nie uciekaj. Nie pomyliłeś bloga. To nie jest blog o budownictwie czy remontach. To jest blog o tym, co cię interesuje, czyli o dziewczynach, kobietach i o naszych relacjach z nimi, uwodzeniu i seksie.

 

Co ma do tego budownictwo? W sensie dosłownym nic. To taka metafora obrazująca jak powinieneś podchodzić do relacji z kobietami. To na ogół jest dłuższy lub krótszy proces a nie szast prask i po wszystkim. Tak wiem, że najczęściej tak byś pewnie wolał, ale cóż rzadko tak się udaje.

 

Wiem, że bywa tak, że oboje wpadają sobie w oko, mocno iskrzy między nimi i ani się obejrzeli a spędzają cudowną niezapomnianą noc. To jednak dość rzadki wyjątek a nie reguła. I dobrze. Dlaczego dobrze? Ja osobiście lubię zapracować i zdobywać to, co jest dla mnie ważne.

 

 

Wracając do budowania miałem na myśli, że my mężczyźni jesteśmy mniej skomplikowani. W seksie nie potrzebujemy jakiś specjalnych otoczek, atmosfery, flirtów i żarcików. Jak nam kobieta się nam podoba i chcemy ja zdobyć to staramy się do tego dochodzić jak najszybszą drogą. Jak czujemy pożądanie to chcemy je jak najszybciej rozładować.

 

Cóż jak jednak wiadomo „kobiety są z Wenus”, czyli zupełnie innej planety. Czują inaczej, potrzebują nieco innych rzeczy. Ważne są dla nich uczucia, atmosfera, często romantyczność, dotyk, pieszczoty. Dopiero na końcu chcą dotrzeć do tego rozkosznego celu, który nas też interesuje. Wiele kobiet bez tego nie umie zrelaksować się i przeżyć prawdziwej rozkoszy.

 

Zdarza się czasami, że interesuje je szybki namiętny numerek, ale takie pragnienia mają zdecydowanie rzadziej niż my. To jak masz się zabrać czytelniku do tego budowania. Jak w prawdziwym budownictwie musisz zacząć od fundamentów. Nikt nie zaczyna budowania od dachu czy komina..

 

Fundamentem nazywam początek znajomości. Zainteresowanie ją sobą. Warto byś się jakoś wyróżniła w tłumie. Strojem zachowanie, opiniami itd. Czy jej się to spodoba? A nie wiem. Czasami tak, a czasami nie. Ale wtedy mogę ją stracić, być może pomyślisz? To możliwe.

Ale ja nie chce tego. Powiem ci coś. Dużo większe ryzyko jest wtedy, że ją stracisz jak nic nie zrobisz i jak będziesz miałki, nudny przewidywalny.

 

Ale ludzie się spotykają, podobają sobie i potem czasami są ze sobą będąc dość przeciętnymi, szarymi. Tak często się zdarza, Ale czy interesuje cię przypadek? Czy chcesz żeby to ona cię łaskawie zaaprobowała? A może lepiej byś przejął inicjatywę i sam decydował o tym, czego ty pragniesz? Ja wybieram zdecydowanie tą drugą drogę i ciebie do niej zachęcam.

 

Jak możesz zwiększyć swoje szansę na sukces? Najlepiej przez znajomość kobiecych potrzeb i testowanie. Testuj jak reagują na twoje różne fryzury, ubiór i zachowania. Trzeba to jednak robić inteligentnie i koniecznie w sposób, który da ci największe szanse na sukces.

 

W jednych z poprzednich artykułów pisałem o typach kobiet a w innym o sposobach na rozmawianie z nimi i tematach, jakie je zainteresują. Zapoznaj się z tym i do dzieła. Bardzo ważne byś nie zrażał się porażkami. Nikt nie wygrywa zawsze.. Najwięksi zwycięscy przeżyli mnóstwo porażek i dopiero ucząc się na nich na końcu wygrywali. Liczą się wytrwałość i odwaga.

 

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Next post:

Previous post:

Archiwa