≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Chciałbym – Chcę – Pragnę – Pożądam

pragne

Niedawno pisałem o emocjach w uwodzeniu i seksie. Dziś w pewnym sensie kontynuuje ten temat. Zajmiemy się motywacją. Kiedyś przeczytałem takie fajne stopniowanie siły motywacji. Wyglądało to tak: chciałbym – chcę – pragnę – pożądam. Nie wiem jak ty czytelniku je odbierzesz, więc pozwól, że ja wyjaśnię jak ja je rozumiem. Naturalnie w sensie uwodzenia i seksu.

  1. Chciałbym – widzę fajną, seksowną dziewczyną – myślę sobie, że dobrze byłoby są nią wylądować w łóżku, ale nie podejmuje żadnych działań. Na zasadzie będzie to będzie, a jak nie to niewielka strata.
  2. Chcę – widzę dziewczyna, która bardzo mi się podoba, wzbudza we mnie silniejsze emocje i pożądanie- podchodzę, zagaduję, biorę numer telefonu umawiam się na randkę a może nawet następną, ale przy jakichkolwiek obawach czy oporze z jej strony odpuszczam ją sobie.

3 Pragnę – widzę super laskę. W mojej ocenie 9-10 do tego urocza inteligentna, super. Czuję ogromne pożądanie. Robię niemal wszystko by ja zdobyć, nie odpuszczam pomimo jakichkolwiek przeszkód.

4.Pożądam – widzę bardzo wyjątkową kobietę, która oprócz pięknego ciała wzbudza we mnie wyjątkowe uczucia, myślę o niej niemal cały czas. Jestem gotowy zainwestować w to by ją zdobyć, sporo wysiłku, czasu a jak trzeba to i pieniędzy.

Motywacja jest potrzebna niemal w każdej dziedzinie życia. Problem tylko w tym by ją odpowiedni wzbudzić i potem utrzymywać, a raczej rozbudzać na nowo. Nie ma czegoś takiego jak nieustająca motywacja. Druga sprawa to trzeba ją umieć ustawić na odpowiednim poziomie. Za niska to brak odpowiednio skutecznych działań. Zbyt duża, przesadna, ogromna, to często blokady, które uniemożliwiają skuteczne działania.

Nie inaczej jest w relacjach męsko – damskich. Ważna sprawą jest twoje, dlaczego. Mam tu na myśli czy jesteś uwodzicielem i interesuję cię przelotne seksualne przygody, czy szukasz stałego związku. W uwodzeniu jest stosunkowo prosta sprawa, bo z założenia nie chcesz wzbudzać jakiś wielkich uczuć, ani związku. To nie znaczy, że zwłaszcza początkujący uwodziciel, nie ma problemów z emocjami czy motywacją. Pewnie, ze ma ich mnóstwo.

Ale praktyka czyni mistrza i nie ma jakiś magicznych sposobów. Musisz zrobić co trzeba lub odejść z niczym. Kropka.

Inaczej jest, jeśli szukasz związku lub nieoczekiwanie spotkałeś kobietę, której się zakochałeś i sądzisz, ze to ta jedyna. Nawet, jeśli to prawda to radzę ci nie okazuj jej tego za szybko i za bardzo.  Wierz mi tak będzie lepiej dla was obojga. Powody wyjaśniam w tym artykule:

http://www.oswieconykochanek.pl/blog/opinie/nie-badz-needy/

Ale w takim razie skąd mam wiedzieć, na jakim poziomie motywacji jestem? To proste. To widać o po twoich czynach a nie po tym, co mówisz. Słowa mają swoje znaczenie, ale zawsze ważniejsze są czyny. Jest takie świetne powiedzenie:

„Twoje czyny są tak głośne, ze nie słyszę, co mówisz” To jest wielka życiowa prawda. Ludzie o największych sukcesach (również w uwodzeniu) tak właśnie robią. Czy to jest proste, łatwe i bezbolesne? Pewnie, ze nie. Ale jaki masz inne wyjście? Albo zaczniesz działać, zaryzykujesz, stres, możliwość porażki i odrzucenia, ale możesz jednak wygrać, albo nie robiąc nic od razu masz zagwarantowana porażkę.

Jeśli bym miał wybrać trzy najważniejsze zasady w uwodzeniu to wskazałbym:

  1. Widzisz ją i od razu działaj
  2. Miej poczucie własnej wartości i nigdy nie bądź needy.
  3. Ona może być wspaniała dla ciebie, ale z pewnością nie jedyna(nie ma ludzi niezastąpionych, idealnych)

A ty czytelniku, co sądzisz o emocjach i motywacji w relacjach męsko – damskich? Co robisz, gdy czasami się ci nie chce a chciałbyś ją mieć? Albo czy masz sposoby, gdy czujesz, gdy twoje emocje ci przeszkadzają w skutecznym działaniu?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Next post:

Previous post:

Archiwa