≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Co Do Uwodzenia Ma Pontiac?

W latach pięćdziesiątych XX wieku w  USA był sprzedawany jeden z modeli Pontiaca. Okazało się jednak, że nie spodobał się za bardzo i producent postanowił zaprzestać jego produkcji. Kiedy ogłoszono, że ten model Pontiaca nie będzie już produkowany i wkrótce zostaną sprzedane ostatnie egzemplarze to stało się coś bardzo dziwnego.

 

Nagle jeden przez drugiego amerykanie zaczęli kupować tego brzydkiego, niechcianego Pontiaca. Niesamowite! Po co komu coś, co powszechnie uważane jest za nieładne, nieatrakcyjne? I tu dochodzimy do pewnego bardzo ważnego i silnego mechanizmu psychologicznego. Polega on na tym, że to co trudne do zdobycia, niedostępne staje się podświadomie intrygujące i pożądane.

 

 

Ten mechanizm działa w bardzo różnych dziedzinach życia. Jest szeroko wykorzystywany w handlu, biznesie i …..uwodzeniu. W uwodzeniu? To ciekawe. Ale jak to ma niby ma działać?

Chodzi o to by pamiętać o swojej wartości i umiejętnie ją pokazywać i nigdy nie uganiać się za dziewczyną. Wzbudzać jej zainteresowanie, zafascynowanie sobą, zdobywać jej względy jak najbardziej tak. Jednak to musi być robione umiejętnie i koniecznie w nie zdesperowany sposób.

 

Ale co to znaczy w nie zdesperowany sposób? Działać na zasadzie” jak chcesz zdobyć kobietę to najpierw musisz być gotowy ją stracić”. Oznacza to, że musisz mieć postawę, że owszem jestem tobą zainteresowany, pociągasz mnie, ale to ja prowadzę, ja podejmuje decyzje i jak nie chcesz być ze mną to wolna droga.

 

 

Przede wszystkim uważaj by nie stać się przymilnym kolesiem, który jest dla niej super miły, gentlemeński i gotowym na każde zawołanie. Tak to nic z tego nie będzie. Kobiety uwielbiają dominujących facetów, pewnych siebie, wiedzących, czego chcą. One na ogół chętnie poddają się męskiej dominacji.

 

 

Poza tym jak będziesz bardzo natarczywy i będziesz bez przerwy dzwonił, starał się o randki, kupował czekoladki, prezenty to pokazujesz,ze ona ma dla ciebie przesadną wartość i automatycznie obniżasz swoją. I w dodatku ciągle koło niej się kręcąc możesz spowodować że ją zwyczajnie znudzisz. Ponadto jak będziesz ciągle dostępny na każde zawołanie to automatycznie tracisz swoją wartość. Jest nudny i przewidywalny.

 

 

Zamiast tego wpierw ją adoruj, flirtuj, przyciągaj do siebie a potem nagle przestań. Zniknij nawet na jakieś czas z jej życia(oczywiście nie zbyt długo). Wtedy jest bardzo prawdopodobne, że ona zacznie myśleć szkoda, że straciłam kontakt z tak fajny chłopakiem, a może nawet zacznie trochę tęsknić Wtedy ty wracasz i działasz dalej. W ten sposób działasz na jej emocje. Oczywiście jest to jeden ze sposób oddziaływania na jej emocje. Niekiedy dość ważny, ale nie jedyny.

 

Pamiętaj o podstawowej sprawie, że bez umiejętnego zadziałanie na kobiece emocje nic nie osiągniesz . Przez swoje działania powinieneś wzbudzić u nie całą gamę emocji tak by mogła choć trochę uważała cię za interesującego. Inaczej to, że się od niej odsuniesz czy nawet na jakiś czas znikniesz z jej życia, niekoniecznie spowoduje, że ona na nowo zapragnie się z tobą spotykać. Wielu ludzi najpierw spotyka potem się z przeróżnych powodów relacje się rozluźniają i jak on zniknął to ona może tylko wzruszyć ramionami i zacząć się spotykać z innym. Podstawą są zawsze emocje i umiejętne działanie.

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Archiwa