≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Coś O Dotyku

Nie odkryje Ameryki jak powiem, że w seksie zdecydowanie największe znaczenie ma dotyk. Pomimo, tego, że podczas zbliżenia wszystkie zmysły mają znaczenie(różnie dla obojga płci)to dotyk jest zdecydowanie najważniejszy. Czy możesz sobie w ogóle wyobrazić seks, w którym byłoby zero dotyku? Ciężko prawda? Co prawda istnieją pewne techniki seksualne, które to podobno to umożliwiają, ale raczej wątpliwe by dostarczały takiej samej rozkoszy jak seks z dotykaniem.

 

 

Dotyk ma znaczenie w każdej fazie. Zaczynając od flirtu przez bardzo ważna grę wstępną a kończąc na stosunku. Ciekawe, że jeśli mówimy o dotykaniu podczas cielesnych rozkoszy to mamy na ogół na myśli ręce. Tymczasem w kacie zbliżenia bierze udział całe niemal ciało.

Zaczynając od dłoni, przez usta, cały tułów, nogi na genitaliach skończywszy. Oczywiście głównymi „narzędziami” dotyku są ręce i usta, ale zdecydowanie najsilniejsze odczucia występuję podczas stymulacji narządów płciowych.

 

 

W stereotypowych wyobrażeniach o seksie stymulacja narządów płciowych następuje dłońmi, językiem i ustami(seks oralny)oraz poprzez drażnienie penisem wnętrza pochwy. Naturalnie poczesne miejsce w czasie seksu (dla świadomych kochanków)zajmuje stymulacja łechtaczki.

To sławne miejsce na ciele kobiety jest z pewnością najbardziej czułe na różne rodzaju pieszczoty. Nie ma w tym dziwnego biorąc pod uwagę, że ma ona aż 8 tysięcy zakończeń nerwowych. Dla porównania przeciętny penis ma ich tylko 4 tysiące.

 

Pomimo tak „małej” ilości w porównaniu z łechtaczką jest on najczulszy na ciele mężczyzny. Nie ma, zatem nic w tym dziwnego, że orgazm obojga partnerów często występuje podczas stosunku. Jak podają statystyki najwięcej kobiet ma orgazm, tzw. łechtaczkowy, czyli podczas podrażniania łechtaczki? Oczywiście sama pochwa jest też bardzo silnie unerwiona. Lecz jej najczulsze punktu są umieszczone na jej bokach a nie na sklepieniu.

 

Jest to bardzo dobra informacja dla panów, którzy są właścicielami członków o nieco skromniejszych rozmiarach.. Tak, więc nie liczy się długość, ale grubość, a najbardziej umiejętność posługiwania się swoim „narzędziem. Wspomniałem wcześniej, ze najczulsza jest łechtaczka oraz to,że podczas jej stymulacji dochodzi często do orgazmów. Można tego dokonać stymulując ją nie tylko podczas seksu oralnego, ale także podczas tradycyjnego stosunku. I tutaj też najlepiej sprawdza się członek mniejszych rozmiarów oraz nieco większy …brzuszek.

 

 

Tak dobrze przeczytałeś czytelniku większy brzuch. Oczywiście bez przesady. Polega to na tym, że leząc na partnerce mężczyzna i wykonując ruchy frykcyjne podrażnia dołem brzucha łechtaczkę przyczyniając się ten sposób do wywołania orgazmu.

 

 

W pochwie kobiet na jej sklepieniu znajduje się także ważny punkt. Jest to tzw. punkt G. Można go z powodzeniem stymulować zarówno penisem (nie za dużym)jak i palcami. Jak to skutecznie robić pokazuje tutaj: http://pozycjeseksualne.pl/

 

Nie bez powodu coraz popularniejszy jest seks oralny. Powodem tej popularności są wysoka skuteczność, różnorodność technik oraz wygoda w stosowaniu. Poza tym oboje partnerzy mogą się stymulować jednocześnie tzw. pozycja 6/9. Nie odpowiada ona wszystkim ze względu na tak silne doznania, że trudno się skupić na jednoczesnej stymulacji partnera. Pomimo tej pewnej „niegodności” pozycji tacy, którzy sobie z tym radzą i uprawiają ją dość często.

 

Pieszcząc partnera/partnerkę warto pamiętać o kliku ważnych zasadach. Kobiety na ogół maja cieńszą, bardziej unerwioną skórę a więc stymulacja musi być nieco delikatniejsza.

Wyjątkiem są panie puszyste. Po prostu warstwa tłuszczyku, która maja na ciele nieco tłumi doznania i potrzebuję nieco intensywniejszych pieszczot.

 

Nigdy, przenigdy nie zabieraj się za stymulacje łechtaczki dopóki ona nie jest już mocno podniecona a łechtaczka nie jest odpowiednio mocno nawilżona. Z kolei wy panie zawsze pamiętajcie, że penis mężczyzny jest też bardzo wrażliwy i zbyt mocna jego stymulacja sprawia nam facetom ból. Warto eksperymentować z nowymi technikami, lecz bez przesady i zawsze za obopólną zgodą. To samo dotyczy ”zabawek” erotycznych.

 

 

 

 

 

 

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Archiwa