≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Czego Pragną Faceci?

Dużo się pisze i mówi o pragnieniach erotycznych kobiet. I to jest jak najbardziej ok. Jeśli wiesz, czego ona chce to tym łatwiej ją zaspokoisz. A czy ty wiesz, czego ty oczekujesz w łóżku? Jasne, że wiem pewnie powiesz. A czy ona to też wie? Nie jestem pewien, być może pomyślisz? To może jej po prostu o tym powiedz. Eeeee to takie niemęskie. Wracając do sedna tematu to nie miałem na myśli zwykłych pragnień facetów w sypialni, lecz te nieco bardziej skryte, a często wręcz wstydliwe. Jak pokazują badania o takich pragnieniach na ogół kobiety nie mają pojęcia.

 

Jak się zaraz przekonasz te pragnienia nie są wcale takie wstydliwe czy niezwykłe (w większości) a chyba tylko się je za takie uważa. Wszak wiadomo, że, w jaki sposób myślisz o czymś tak to widzisz i czujesz.

 

A o to 7 niezwykłych pragnień facetów, do których wstydzą się przyznać.

 

1. Przejmij inicjatywę

Od bardzo dawna w wielu krajach przyjęło się, że to mężczyzna dominuje w łóżku, a tymczasem okazuje się, że panowie pragną, by od czasu do czasu to kobieta przejęła inicjatywę. Mają dużym problem by się do tego przyznać. Powód jest bardzo prosty. Po prostu uważają, że, na co dzień powinni trzymać fason twardego samca – zdobywcy. Jednak w skrytości ducha w sypialni często marzą o dominującej kochance. I nie chodzi tutaj w żadnym razie o takie rzeczy jak lateksowa bielizna, kajdanki czy pejcze. Co to nie. Okazuje się, ze mężczyźni po prostu lubią dostawać jasne wskazówki dotyczące pragnień kobiety. Zupełnie wystarczy, że partnerka nieznoszącym sprzeciwu tonem rozkaże ukochanemu, aby teraz np. dał jej klapsa, pomasował jej piersi lub zmienił pozycję, a ten będzie bardzo zachwycony i niezwłocznie spełni oczekiwania swojej pani.

2. Popieść się sama

Jednym z dość częstych ukrytych pragnień mężczyzny jest przyglądanie się kobiecie, która sama sobie sprawia przyjemność. Na ogół mężczyźni najpierw chcą popatrzeć, a potem dołączyć do zabawy. Według wypowiedzi kobiet jest to niezły pomysł, ponieważ być może jej partner mógłby się czegoś nauczyć.

3. Na chwilę bądź nieco inna

Panowie często boją się poprosić partnerkę, aby do sypialni włożyła seksowny strój pokojówki, nauczycielki, pielęgniarki czy inny. Obawiają się by ukochana nie posądziła go o jakieś nienormalne, sprośne fantazje. Poza tym boją się, że ona sama w seksownej bieliźnie już go nie podnieca. To płonne obawy, bo przecież strój to przecież tylko dodatek. Najważniejsze przecież, na kim on jest. Jak widomo każda kobieta uwielbia się stroić i przebierać? Może to damskie upodobanie warto wykorzystać w łóżku?

4. Rozkosz ustny egzamin

Nie jest żadną tajemnicą, że niemal każdy facet uwielbia seks oralny. Niezależnie od tego czy facet lubi delikatne i zmysłowe fellatio czy woli jak partnerka jest wyuzdana i łapczywa każdy mężczyzna chciałby chociaż raz na jakiś czas doświadczyć naprawdę hardcorowej jazdy. Z pewnością niejeden marzy o takiej z trzymaniem krztuszącej się partnerki za włosy, przy akompaniamencie jej głośnych jęków i koniecznie z finałem na jej twarzy…

5. Brzydkie słówka

O ile panowie, na co dzień w zaciszu domowym uwielbiają słodkie, subtelne kobietki, to w łóżku często marzą o niegrzecznej sprośnicy. Dobrym pomysłem będzie jak kobieta w ciągu dnia napisze swojemu kochankowi w niewybrednych słowach o tym, co ma zamiar zrobić z nim wieczorem, a potem trakcie seksu ostro przeklnie z rozkoszy to niejeden facet będzie bardzo zachwycony.

6. Nietypowy masaż

To rzeczywiście wyjątkowe pragnienie i trudno dziwić się, że większości mężczyzn wyjawienie go to jest zbyt żenujące. Wielu kobietom nawet nie przychodzi namyśl, że ich partnerzy marzą o masażu… prostaty. Najlepiej gdyby był tuż przed orgazmem. Okazuje się,ze takie pieszczoty sprawiają, że mężczyzna totalnie rozanielony odlatuje.

 

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Archiwa