≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Emocje I Uczucia

Czy wiesz czytelniku, co to są emocje i uczucia? Pewnie tak. Ale czy wiesz, jaka jest między nimi różnica. Nie wdając się w szczegóły i zbędne naukowe dywagacje emocje to stan nagłego, znacznego poruszenie umysłu. Pojawiają się nagle i mogą osiągać dużą intensywność. Stosunkowo szybko też zanikają.

Uczucia to stany psychiczne, które wyrażają stosunek człowieka do zdarzeń, sytuacji, poglądów i innych ludzi. Częściowo wynikają z emocji, ale nie zawsze. Są znacznie trwalsze od emocji. Poza tym emocje znacznie łatwiej sprowokować u innego człowieka niż uczucia.

Po co o tym wspominam? Powodem jest to, że zarówno jedne jak i drugie mają kardynalne znaczenie w relacjach męsko-damskich. Pisałem też, że kobiety są znacznie bardziej emocjonalne i uczuciowe od mężczyzn. To niezaprzeczalny fakt. Jakie to ma dla ciebie czytelniku praktyczne znaczenie?

Jeśli czytałeś poprzednie artykuły na moim blogu to już znasz właściwie odpowiedź na to pytanie. Jeśli nie wiesz lub jesteś tutaj po raz pierwszy to wyjaśnię, że aby zdobyć względy
jakiejkolwiek kobiety musisz bezwzględnie umieć wpływać na jej emocje. Z czasem (niekoniecznie długo)emocje zmienią się w uczucia i właściwy efekt gotowy.

Jak to zrobić? Przez zbiór zachowań, postaw. I tak np. ważne są zarówno umiejętności słuchania jak i mówienia. Mówienia tak jak lubią kobiety i o tym, co je interesuję.
A interesują je właśnie emocje i uczucia. Nie bez powodów czytają romanse i oglądają telenowele. Za to raczej rzadko interesują się sportem, komputerami, polityką.

W ogóle istniej niepisana zasada dobrego rozmówcy który więcej słucha niż mówi i rozmawia więcej o tym, co interesuję jego rozmówce. Nie ma na to wzorów matematycznych i potrzeba tutaj po prostu inteligencji i wyczucia. Nie bez znaczenia (zwłaszcza na początku) jest właściwy ubiór. Musi być on dopasowany do ciebie i sytuacji.

A o jakie emocji może chodzić dziewczynie? To już sprawa indywidualna. Na ogół warto byś
nią sobą zainteresował, a wręcz zaintrygował. Sposobów na to jest na to sporo. Poza tym warto byś był pewny siebie, stanowczy i męski. Wywoła to u niej uczucie bezpieczeństwa.

To wartość, której potrzebuje niemal każda kobieta. Poza tym musisz przekazać jej swoje zainteresowanie(nie chodzi o braterskie), wywołuj w niej emocje, bliskości, zaufania, seksualnej atrakcyjności. Jak to wszystko skutecznie powiążesz ze sobą to masz sukces gwarantowany.

Proste, ale nie zawsze łatwe. Cóż stare przysłowie mówi że. „bez pracy nie ma kołaczy”
W tym przypadku też się sprawdza. Najlepiej jak potraktujesz to jako zabawę i eksperyment na zasadzie „zobaczmy, co się stanie”. Tylko tak zniwelujesz niepotrzebna tremę i stres.

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Next post:

Previous post:

Archiwa