≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Gry

Czy lubisz gry czytelniku? Jakiekolwiek. Planszowe, komputerowe, sportowe, typu piłka nożna, koszykówka, tenis itd. Domyślam się, że pewnie tak. Czasami jako aktywny uczestnik, a niekiedy jako wierny kibic. A co powoduje, że lubisz jakieś gry? Pewnie z powoduj miłych emocji prawda? Ekscytacja, adrenalina, niepewność wyniku, chęć zwycięstwa a czasami radość z jego osiągnięcia.

To znamy niemal wszyscy. Chyba mało, kto nie uczestniczył w jakieś grze. Nawet trudno sobie wyobrazić sobie taką osobę, która by żadna gra nie interesowała lub w jakieś nie brała udziału. A co myślisz o grach erotycznych?

Jesteś zdziwiony? O co chodzi? Różne rodzaje gier erotycznych w przeróżnych formach odbywają się codziennie w wielu miejscach na świecie. Być może nie każdy nazywa to grą i tak o pewnych sytuacjach nie myśli, ale w pewnych sensie niektóre zachowania można tak nazwać. Co mam na myśli?

A tzw. podryw czy jak kto woli zaloty czy to nie rodzaj specyficznej gry? Owszem nie ma sędziów, boiska, zawodników czy przyznawanie punktów, ale są pewne niepisane zasady a nawet zwycięscy czy przegrani. Kto jest zwycięzcą czy przegranym to sprawa względna. Można tutaj jednak takich się z pewnością dopatrzeć.

Jeśli chłopak spodoba się dziewczynie i nawzajem i jeśli przeżyją miły flirt a potem uroczą (może namiętna noc?) to czy oboje można nazwać wygranymi? Moim zdaniem tak. Jeśli ona go odrzuci i będzie musiał odejść jak niepyszny to będzie przegrany? W tej konkretnej sytuacji pewnie tak.

Jeśli jednak zanalizuje sytuacje wyciągnie wnioski gdzie popełnił błędy i pracując nad sobą zyska przychylność innej dziewczyny to będzie zwycięzcą czy przegranym? Samo to, że się nie podda i będzie pracował nad sobą czyni go zwycięzcą. Czy to jakaś wydumana filozofia? Dla mnie to prawda życiowa.

A czy w sypialni są rozgrywane gry? Pewnie, że tak. Mam tu na myśli wszelkie przebieranki, zabawy z gadżetami z sex shopów i wymyślaniem scenariuszy typu zakradanie się przystojnego uwodzicielskiego złodzieja do sypialni z finałem w łóżku. Scenariusze takich gier można wymyślać niemal w nieskończoność.

A właściwie po co wymyślać takie gry? Czy nie można normalnie, tradycyjnie? Z pewnością można i wiele par tak robi. Innym jednak to nie wystarcza. Potrzebują ekscytacji, urozmaicenia, zaskakiwania. I to są właśnie przyczyny dla których warto zagrać w takie gry.

Z pewnością można je polecić nawet tradycjonalistą. Odświeżą one na nowo ich życie intymne, przegonią rutynę i nudę. Dawno już udowodniono, że to co zaskakujące, nieprzewidywalne wzbudza wiele różnych emocji. Tak samo jest w sypialni. Nie raz wspominałem w różnych artykułach na blogu o tzw. frakcjonowaniu czy stymulowania ciała kobiety w zmienny zaskakujący sposób. One naprawdę to uwielbiają. Kto jeszcze nie wierzy niech spróbuje.

 

A ty czytelniku jakie gry uprawiasz w swojej sypialni? Jakie dają ci korzyści i jakie wywołują emocje? Podziel się tym w komentarzu.

 

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Next post:

Previous post:

Archiwa