≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Intuicja

Czy słyszałeś czytelniku o tzw. szóstym zmyśle? Założę się, że tak. Chodzi mi oczywiście o intuicje. A czy wierzysz w nią i często ją wykorzystujesz? Jak pewnie wiesz nauka bada wszystkie ważne obszary ludzkiego życia? Z pewnością naukowy zajmują się bardzo starannie mechanizmami rządzącymi ludzkim mózgiem.

 

 

Co to tego ma intuicja? Oczywiście bardzo dużo, ponieważ jest ona jednym z jego funkcji. No dobrze, ale mnie interesują kobiety, poznawanie ich, flirtowanie itd. Czy tutaj intuicja ma jakieś praktyczne zastosowanie? Oczywiście, że tak. Trzeba tylko spełniać pewne warunki by mieć możliwie duże szanse by ci podpowiadała z jak największą trafnością.

 

 

Jakie to warunki? Po pierwsze uświadom sobie, że intuicja nie jest niczym magicznym i niedostępny tylko nielicznym. Ma ją każdy człowiek a nawet zwierzęta. To fakt udowodniony bezspornie. Poza tym intuicji można i warto używać w niemal każdej dziedzinie życia. I tutaj dochodzimy do chyba najważniejszego warunku dobrej intuicji.

 

 

Polega on na tym, że im więcej masz styczności z daną dziedziną życia, czyli jesteś oczytany, oglądasz przeróżne obrazy, filmy, spotykasz dużo ludzi z tej dziedziny to twoja intuicja w danym temacie jest lepsza niż w innych sferach życia, z która stykasz się bardzo mało. Zaskoczony? Jeśli tak to prawdopodobnie mało wiesz, na jakiej zasadzie działa intuicja.

 

 

Dzianie intuicji polega błyskawicznym analizowaniu twojego banku informacji, który masz w mózgu przez twoją podświadomość. Ten bank informacje to nie tylko wiedza, ale także emocje, uczucia, doświadczenia, wspomnienia itd. Podświadomość potrafi zanalizować te wszystkie dane plus te z twojego otoczenia, które dotyczą danego tematu.

 

 

 

 

Gdy zapytasz podświadomości, co masz w danej chwili zrobić, gdzie pójść, jaką decyzje podjąć to ona podsunie ci najlepsze rozwiązanie za pomocą myśli, emocji czy (rzadziej)cichego wewnętrznego głosu. Teraz ty zrób tak jak podsunęła ci intuicja. Czy już zdajesz sobie sprawę jak wykorzystać ją w relacjach męsko-damskich?

 

 

 

 

To proste. Przebywaj z kobietami jak najwięcej w przeróżnych sytuacjach. Muszą to być przeróżne kobiety. W każdym wieku, urody, zawodu czy zainteresowań. Czytaj o kobietach i oglądaj filmy z ich udziałem i czytaj książki, jakie lubią itd. Czy intuicja jest zawsze niezawodna. Oczywiście nie. Ale jest jeden myk, który sprawia, że wybory podsunięte przez intuicję mają duże większe szanse na trafność.

 

 

Ten myk polega na połączeniu intuicji ze świadomym umysłem. Jak dostaniesz daną myśl, przeczucie od intuicji to nie idź zaraz za nią tylko zadaj sobie bardzo ważne pytanie. Czy to, co chcę zrobić, powiedzieć pochodzi na pewno od intuicji i czy ma, choć ciut sensu logicznego? Skąd może pochodzić dana myśl czy przeczucie, jeśli nie od intuicji. Może to być jeden z wielu tzw. błędów poznawczych, którego zadaniem cię jest chronić. Co to są błędy poznawcze nie będę tutaj tłumaczył. Temat jest zbyt szeroki i nie na tego bloga.

 

 

 

A konkretnie a jakich sytuacjach może używać głosu intuicji w kontaktach z kobietami? Niemal wszędzie. Jak się ubrać, jakie miejsce wybrać na randkę, co ona może lubić, kiedy ją możesz dotknąć, pocałować itd. Naturalnie rób to w odpowiedni sposób. Jak jesteście w kawiarni to po prostu ona zamówi to, co lubi a nie ty zrobisz to za nią pytając swojej intuicji. Po prostu używaj intuicji w takich sytuacjach, gdy nie znasz odpowiedzi na jakieś pytanie a ona ci sama nie powie lub z jakiś powodów nie chcesz lub nie możesz jej zapytać.

 

 

Jak wspomniałem wyżej warto zapytać czy intuicja ci dobrze podpowiada, ale oczywiście nie analizuj tego godzinami, nie rób wykresów itd. Po prostu jak głos intuicji jest w jaskrawej sprzeczności z logiką i z tym, co o niej wiesz lub wcześniej zaobserwowałeś to zachowaj czujność. Decyzje jak się zachować musisz jednak podjąć sam.

 

 

A ty czytelniku czy często kierujesz się intuicją w kontaktach z kobietami? Czy często ona ci podpowiada właściwie? Podziel się proszę tym w komentarzu.

 

 

{ 1 comment… add one }
  • Tomek 29/06/2021, 09:42

    Świetny wpis! Uwielbiam twoje porady.

    Reply

Leave a Comment

Next post:

Previous post:

Archiwa