≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Jedna Z Nią Noc i Przepadłem

Kiedyś dawno temu słyszałem w radio, jaką piosenkę, w której była zawarta pewna myśl „Jedna noc z nią i przepadłem” No właśnie. Czy to jakaś metafora, przesada? Nie sądzę. Ta myśl pokazuje siłę uczuć podczas seksu. Nie jest oczywiście tak zawsze, ale zdarza się to nie raz. Co to właściwie znaczy?

 

 

Tym, którzy przeżyli prawdziwy, gorący, namiętny, ognisty, niepowtarzalny seks nie muszę tego tłumaczyć. Czy pozostałym da się to jakoś wyjaśnić? Obawiam się, że nie. Trzeba po prostu to samu przeżyć, doświadczyć by przekonać się, że tytuł tego artykułu to bynajmniej nie przesada. Określenie „przepadłem” nie oznacza naturalnie słowa typu zginąłem, stała mi się jakaś krzywda. Wprost przeciwnie.

 

 

To oznacza, że noc spędzona z nią była pełna nieziemskich rozkoszy, namiętności, czułości itd. Coś po prostu niezwykłego, niepowtarzalnego, co trudno opisać słowami. Kiedy mogą się zdarzać takie sytuacje? Nie ma reguł. Najczęściej wtedy, gdy między parą jak to się dziś mówi „zaiskrzyło”

 

 

Niemal od początku postała między nimi, jaką chemia, porozumienie i oboje znaleźli w sobie to coś. Poza tym oboje byli spragnieni seksu i mieli silny temperament seksualny. Już później w sypialni okazało się,ze pasują do siebie idealnie też w sprawach seksu. Czy potrzeba czegoś więcej by aż tak stracić głowę?

 

 

Czy ty czytelniku chciałbyś przeżyć kiedyś taką noc? Tak!!!!! Być może tak pomyślałeś, co?  Taka sytuacja oprócz zalet ma też (niestety) swoje minusy. Jakie? A różne. Możesz stracić tak dla niej głowę i marzyć o następnych takich „kosmicznych” nocach, że wszystko inne przestanie się liczyć. rodzina, praca, przyjaciele, wszystko.

 

 

Przesadzam? Niekoniecznie. Czy tak będzie zależy do tego, jaki masz temperament, jak się w ogóle kontrolujesz, jak bardzo pragnąłeś seksu itd. Oczywiście podstawą sprawą jest to jak bardzo przeżyłeś taką noc. Jak bardzo oboje się zaangażowaliście i byliście w tym szczerzy.

 

 

Czy po takiej nocy można tak po prostu o tym zapomnieć i przejść do porządku dziennego? Z pewnością nie. Inaczej to były po prostu wspaniała noc, ale nie wyjątkowa, kosmiczna. Dlatego właśnie takie przeżycia w sypialni nie są aż tak częste. Czy to dobrze czy źle to sprawa względna. Pewnie wielu marzy by przeżyć coś takiego. Czy ty będziesz miał to szczęście? Jak się postrasz to może się uda.

 

 

Napisz proszę czytelniku w komentarzu czy tobie też udało się przeżyć taką noc. Co spowodowało, że była tak cudowna, niezapomniana, że wspominasz ją po wielu latach?

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Next post:

Previous post:

Archiwa