≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Jeszczeeeeeeeeeeeee !!!!!

Jesteście w sypialni i całujecie się namiętnie. Wzajemne pieszczoty powodują cudowną rozkosz i narastające podniecenie. Gdy jesteście już nadzy i ona jest gotowa wchodzisz w nią ostro i penetrujesz tak jak lubi. Czujesz jak jest bardzo mokra, jak jej ciało się wygina w rozkoszy i wydaje głośne jęki.

Twój penis też jest w stanie najwyższej gotowości a ona jest cudownie ciasna, co potęguje rozkosz. Seks jest coraz bardziej najmiętny i daje wam niezwykłe przeżycia. Pieścisz je cudowne ciało, zmieniacie pozycje i jest wam naprawdę dobrze. Twoje podniecenie narasta z każdą chwilą, ale jest tak cudowne, że chcesz jeszcze, jeszcze i jeszcze.

Pojawi się jednak „mały problem”, bo czujesz nadchodzący orgazm i wiesz, że zaraz wytryśniesz. I w końcu trach. Było cudownie myślisz, lecz szkoda, że na da się dłużej, najlepiej kilka godzin. Potem się rozstajecie i znów spotykacie i jest cudowny seks z niesamowitym finałem.

Czujesz jednak, że oboje chcielibyście dłużej, ale tak samo intensywnie a nawet jeszcze bardziej. Myślisz, więc co by tu zrobić, by tak było. Szukasz w książkach, Internecie, pytasz różnych specjalistów, ale efekty są nadal słabe. Jeśli trafiłeś na dobre źródła i masz pewne doświadczenie w seksie to zapewne wiesz o podstawowych trikach by przedłużyć stosunek.

Jeśli nie to powiem ci, że aby wydłużyć stosunek trzeba nieco zwolnić penetracje. Warto też by ona rozchyliła uda by było nieco luźniej. To spowoduje mniejszą intensywność doznań i opóźni orgazm. Warto spróbować też innych pozycji, gdzie będzie mniejsze tarcie, co też zmniejszyć intensywność doznań.

Ale ja nie chce zmniejszać rozkoszy i jednocześnie przedłużyć stosunek. Przykro mnie tak się nie da. Fizjologia naszego ciała ma swoje ciała ma swoje prawa i nie można tego przeskoczyć. Mam na myśli to, ze, jeśli szczytujesz (orgazm)to nie możesz trwać w tym stanie w nieskończoność. Znam jednak pewną bardzo skuteczna metodę, która pozwala kontrolować wytrysk.

Znaczy to nie mniej nie więcej, ze będziesz miał wytrysk, kiedy będziesz chciał. Jeśli go będziesz pragnął, aby mieć potomstwo to będziesz go miał a jeśli nie będziesz go chciał to on się nie pojawi. Poza tym, co chyba równie ważne dla was obojga, że stosunek pełen niezapomnianych wrażeń będzie trwał nie kilka minut, ale o wiele dłużej. Ciekawe pewnie myślisz. Jeśli jesteś zainteresowany to zajrzyj tutaj: kontrolawytrysku.pl

Nie mogę z różnych względów więcej o tym pisać tutaj. Tam dowiesz się wszystkich szczegółów. Powiem tylko, że metoda jest bardzo stara, bezpieczna i sprawdzona. Poza tym daje wiele innych korzyści. Jestem przekonany, że będziesz zadowolony. Powodzenia.

 

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Archiwa