≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Ludzie Są Jak Kwiaty

elegancki-facet

Podobno pszczoła zanim usiądzie na kwiat wybiera ten który jest bardziej okazały, ma piękniejsze barwy, kształt itd. Nie wiem czy to prawda czy bajka, ponieważ nie znam się na pszczołach ani w ogóle na owadach. Często jednak jestem pytany czy wygląd ma znaczenie w relacjach męsko-damskich. Wbrew pozorom odpowiedź jest bardziej złożona niż się wydaje. Nie da się odpowiedzieć na tak postawione pytanie, prostym tak lub nie

Na wstępie z pewnością wygląd ma spore znaczenie. Zarówno twoje ciało jak i ubiór mogą skutecznie przyciągać kobiety albo je odstraszać. Statystycznie rzecz biorąc kobiety lubią mężczyzn wysokich, dobrze zbudowanych(niekoniecznie kulturystów) i eleganckich.

Co to znaczy eleganckich? Musisz mieć ubranie czyste i wyprasowane. Nie musi być to koniecznie garnitur(zresztą nie zawsze on pasuje), ale powinieneś mieć ubranie dobrze dobrane kolorystycznie i czyste. Ważne są czyste buty i to te do garnituru czy do stroju sportowego

Ważne są tez dobrze dobrane dodatki, typu, neseser, aktówka, okulary, czapka czy kapelusz. Muszą po prostu pasować do ciebie i do charakteru spotkania. Dobrze byłoby by trafiały w gust kobiety, z którą się spotykasz. To jednak na dzień dobry może być trudne do ustalenia.

Maga ważne są czyste włosy i dłonie. Pamiętaj zawsze o starannie obciętych paznokciach i abyś je dobrze wyczyścił.

Dlaczego to ma znaczenie? Podświadomie kobieta może nie pozwolić się dotykać czy pieścić jak będziesz miał brudne dłonie. Po prostu jest to dla niej bardzo niemiłe, a po za tym może to grozić przykrymi następstwami zdrowotnymi(infekcje)

Bardzo istotny też jest zapach. Kobiety są na to bardzo wyczulone i na ogół mają znacznie bardziej czuły zmysł powonienia od mężczyzn. Generalna zasada jest taka, że musisz być czysty tak by nie było od ciebie czuć intensywnej woli potu czy innych niemiłych zapachów.

Możesz używać ewentualnie jakieś dobrej wody po koleniu czy toaletowej, jednak zawsze bez przesady. Na ogół zapach czystego ciała zupełnie wystarczy. Jeśli przesadzisz ze sztucznymi zapachami to możesz zatrzeć woń swoich naturalnych feromonów, które są dość istotne.

Dlaczego szczególnie na początku wygląd ma duże znaczenie? Chodzi po prostu, o tzw. pierwsze wrażenie. Jest ono bardzo ważne. Jak sprawisz na dzień dobry kiepskie wrażenie to oczywiście możesz je później poprawić, ale jednak może cię to kosztować sporo pracy. Powinieneś też pamiętać, ze ważne jest także np. czy się uśmiechasz, jakie masz ruchy, jak mówisz i co mówisz itd. Naturalnie choćbyś wyskoczył ze skóry i ubrał się mega eleganckie ciuchy to i tak nie uwiedziesz każdy kobiety, która ci podoba. To po prostu niewykonalne.

Powiem ci coś na pocieszanie. Zbadano, że choćbyś nic nie zrobił to i tak nie przyciągniesz do siebie jakiś niewielki procent kobiet. Problem tylko z tym, aby były to kobiety, które się i tobie podobały. Dlatego właśnie warto pracować nad sobą. I nie tylko, dlatego by się podobać jak największej ilości, najpiękniejszym kobietom. Po prostu też dla siebie. Wygląd ma znacznie w pracy, biznesie, kontaktach towarzyskich itd.

Czy dobry wygląd jest ważny też dla kobiet? Jasne, że tak. A dla kogo one się tak stroją?

Często mówią, że dla siebie. Częściowo to może być prawdą, jednak podświadomie robią to, dlatego by przyciągać mężczyzn. Jakie mam na to dowody?

Powiedz mi czy tak samo przyciągają cię kobiety zapięte po szyję, ubrane w luźne spodnie czy spódnicę po kostki czy ze sporym dekoltem w mini spódniczce, na szpilkach? Odpowiedź jest aż nadto oczywista

Ale przecież często się zdarza tak, że spotykasz pozornie przeciętną dziewczyną i podoba ci się ona znacznie bardziej niż bardzo piękna laska. Bywa i tak. Dlaczego? Nie mam pojęcia. Może jej styl mówienia ci odpowiada może to, że macie wspólne zainteresowania, czy odbieracie na ty samych falach. Może być tez tak, ze jesteś po prostu w tych kilku procentach ludzi, którzy do siebie po prostu pasują.

A ty czytelniku, jakie masz doświadczenia, jeśli chodzi o wygląd w relacjach męsko- damskich. Czy ma to dla ciebie znacznie czy nie? Stroisz przed wyjściem na miasto czy nie? I jakie masz wtedy efekty? Podziel się proszę w komentarzu, co o tym myślisz.

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

{ 2 comments… add one }
 • Arik 29/09/2016, 11:13

  Zdaje się, że efekty to mam odwrotne od zamierzonych po ‚zrobieniu się’ – przeciętność, a gdy się nie pomaluję znajomi pytają czy jestem chora. 😉
  Kluczowe jest trafienie w gust ‚targetu’, czyli osób które nam się podobają. Ale bez absolutnych podstaw tak jak opisałeś np. dbanie o higienę, szybko tą grupę byśmy opuścili.

  Reply
 • Randy 29/09/2016, 17:54

  Wygląd ma znaczenie. Oczywiste.
  Mam jednak inne pytanie: czy będziesz jeszcze organizował szkolenia na sali Kodu Atrakcyjności?

  Reply

Leave a Comment

Archiwa