≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Mów Do Mnie Szeptem

Na początek mam pytanie. Jak ci się kojarzy słowo kobieta? Czy z mięśniami, siłą, agresywnością czy raczej z delikatnością, zwiewnością, powabem? Założę się, że wybrałeś zdecydowanie tą drugą opcje. Jasne, że kobiety są bardzo różne. Sam to wielokrotnie podkreślałem. Tak jest tym bardziej w naszych wyemancypowanych czasach, że kobiety są skrajnie różne jak było do tej pory.

 

 

Teraz kobiety zajmują się dawniej typowymi męskimi zajęciami czy zawodami. Nawet w sporcie stają się coraz mocniejsze, agresywniejsze i potrafią mocno uderzyć, udusić itd. Mam na myśli kobiety obecne w boksie, MMA, judo czy zapasach. Nie jest też wielkim zaskoczeniem kobieta kulturystka. Dla mnie osobiście to spore przegięcie i uważam, że nie tędy droga.

 

 

Jestem zdecydowanie za tradycyjnym modelem kobiety zarówno w pracy, relacjach męsko damskich jak i w seksie. Nie chodzi mi tu bynajmniej o kobietę zbyt delikatną, płaczliwą i bez ambicji. Znam świetne kobiety, które mają poważne sukcesy w biznesie, sporcie, kulturze itd.Chodzi mi o to by kobiety nie odchodziły za bardzo od swojej natury,

 

Gdy przypatrzmy się kobietom przez wieki i teraz to można odnieść wrażenie, że świat staje na głowie. Jasne, że świat się zmienia i tego się nie da powstrzymać. Ale są jednak pewne granice. Nie wszystkie zmiany nam dobrze służą. To już szerszy temat, ale nie na tego bloga.

 

Możesz się zastanawiać czytelniku, po co pisze o tym wszystkim. W dodatku to są dość powszechnie znane sprawy. To, co oczywiste w teorii nie zawsze jest takie w praktyce. Mam na myśli to, że wielu (zwłaszcza młodych) mężczyzn nie rozumie kobiecej natury.

 

Jeśli chcesz mieć sukcesy z kobietami to musisz rozumieć ich naturę.  Powinieneś być wobec nich empatyczny, umieć z nimi rozmawiać i zaspokajać ich potrzeby. Jak i o czym rozmawiać pisałem szeroko w jednym z poprzednich artykułów, więc nie będę się tutaj powtarzał. Niezwykle ważne byś wzbudził w kobiecie zainteresowanie, wręcz fascynacje, zaufanie i co najważniejsze dał jej poczucie bezpieczeństwa.

 

Bez tego nie masz szans na względy u kobiet. Jak to zrobić? Trudno szczegółowo i wyczerpująco o tym pisać, bo to tematy na całe książki. Naturalnie takie już dawno powstały.

Pokrótce tylko wspomnę, że powinieneś umieć wpływać na jej emocje. Możesz to robić zarówno podczas rozmowy poprzez opowiadanie historii jak przez swoja postawę.

 

Musisz być pewny siebie, opanowany, dotrzymywać dane słowa. Nie wolno ci obiecywać rzeczy, których nie zamierzać spełnić. Po prostu nie okłamuj jej i nie oszukuj. One są na ten temat bardzo wrażliwe, a poza tym mają szósty zmysł i na ogół szybko wyczuwają kłamstwo i obłudę.

 

 

Niezwykle ważne są też takt i pewien stopień delikatności. Jasne, że są kobiety jak „szklane lale” jak i twarde biznes woman, ale każdy z nich to kobieta i każda mniej lub więcej lubi delikatność. Mam na myśli czułe słówka, przytulanie itd. Tak naprawdę nie można do końca zmienić natury ludzkiej i mężczyzna pozostaje mężczyzną a kobieta kobietą.

 

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Next post:

Previous post:

Archiwa