≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Namiętnie I Długo

Spotykasz super dziewczynę. Rozmawiacie, przytulacie i jest bardzo miło. W pewnym momencie tak miedzy wami zaiskrzyło, ze zdecydowaliście pójść do ciebie by uprawiać namiętny pełen rozkoszy seks. Całujecie się namiętnie pieścicie i jest coraz bardziej i bardziej namiętnie. Nie możesz już wytrzymać, gdy jesteś już bez ubrań wchodzisz w nią odczuwając cudowną rozkosz. Kontynuujesz namiętną bardzo mocna penetracje i słyszysz jej głośne jęki rozkoszy. W pewnym momencie trach i po zabawie. Skończyłeś.

 

 

Jest niby fajnie ona wydaje się być zadowolona ty też, ale oboje czujecie wyraźny niedosyt. Coś to za szybko poszło. Doznania cudowne seks gorący, ale dlaczego tak krótko? No właśnie. Od razu powiem, ze nie mam tutaj na myśli przypadku przedwczesnego wytrysku, który to jest dysfunkcją seksualną podlegającą leczeniu. Ty utrzymałeś się w normie, bez jakiś szaleńczych(niestety)maratonów, ale źle nie było. Oboje jednak chcielibyście pogodzić „wysoką temperaturę” waszego seksu ale jednocześnie by trwał możliwie jak najdłużej.

Czy można to pogodzić? Oczywiście, że w pewnym sensie tak.

Od czego to zależy? Od wielu spraw. Ważne są: wasz temperament seksualny, jak dawno uprawialiście seks, wasze doświadczenie, komfort miejsca, w jakim uprawiacie seks oraz ile macie czasu. Pisząc wasze doświadczenie, miałem na myśli umiejętność opanowywania emocji oraz znajomość technik seksualnych w tym głównie pozycji. Wiadomo, że w niektórych pozycjach doznania są mniejsze w innych większe. Mam tu na myśli sposób ułożenie ciał kochanków przez co gdy wchodzisz w nią jest ciaśniej, co sprzyja podnoszeniu się temperatury emocji, ponieważ doznania są silniejsze.

 

 

Ważna oczywiście rolę odgrywa budowa anatomiczna organów płciowych obojga partnerów. Gdy jego penis jest okazały a jej pochwa ciasna to taka sytuacja sprzyja „kosmicznej rozkoszy. Z tego właśnie zdecydowana większość facetów marzy o tzw. „ciasnej” partnerce.
Czy gdy ona jest luźna a on ma „niteczkę” to nie będzie dobrego seksu? Oczywiście, że tak nie musi być.. Bardzo dużo zależy od umiejętności obojga(głównie jego,)choć i ona ma ważną rolę do odegrania.

 

Naturalnie nie jest całkiem możliwe by trwać na bardzo dużej intensywności seksu przez bardzo długi czas. To tak by chcieć ruszyć w tempie sprintera i chcieć przebiec z taką samą szybkością maraton. To niewykonalne. Konieczna jest arytmia tempa i dostosowanie go do długości biegu. Podobnie jest w seksie po bardzo intensywnych pieszczotach i ostrym seksie trzeba nieco zwolnić by utrzymać się w grze. Główną przeszkodą jest nie tyle kondycja kochanków co jego wytrysk. Wiadomo, że w czasie orgazmu następuje wytrysk, który powoduje zwis członka, jego brak „czułości” oraz ogromny utratę energii u mężczyzny

 

Potrzeba dłuższej chwili by mężczyzna na nowo był gotowy do akcji. Czy jednak jest możliwe by seks trwał niemal tyle ile chcesz? Najlepszą metodę, jaka istnieje opisałem tutaj: http://kontrolawytrysku.pl/ Metoda ta rozwiązuje problem zbyt wczesnego kończenia przez mężczyznę, daje nowe niezwykłe doznania oraz wiele innych ciekawych efektów. Reasumując jeśli chcesz „wycisną” z seksu wszystko co można musisz połączyć umiejętności z instynktem.

 

 

 

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Archiwa