≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

No No, Bo Sobie Pomyślę

Ktoś mi jakiś czas temu opowiedział pewną pouczającą historyjkę. Rozmawia młody chłopak ze sporą starszą ( trochę po 30)atrakcyjną kobietą. To, co mówiła jej język ciała mogły być zinterpretowane jako chęć flirtu z tym chłopakiem. Gdy tak ona, uśmiechała się i przewracała oczami to chłopak w pewnym momencie uśmiechnął się i żartobliwie grożąc jej palcem powiedział ”no no, bo sobie pomyślę”

 

 

No właśnie. To, co mówimy i jak się zachowujemy jest zawsze jakoś interpretowane. Czasami zgodnie z naszymi intencjami a czasami zupełnie na opak. Ten dysonans jest często spotykany w relacjach męsko-damskich. To, że świat mężczyzn kobiet jest bardzo różny wie chyba każdy. I właśnie z powodu tych różnić borą się nieporozumienia. O takich sytuacjach pisałem m.in. w artykule „To Dopiero Zagwostka”

 

 

 

Przeczytaj go koniecznie, ponieważ porusza on dość często występującą sytuacje, która jest powodem błędnych interpretacji zachowania kobiet. Nie oznacza to,że zawsze mężczyzna i kobieta nie rozumieją się czy źle pewne sprawy interpretują. Jak poznać różnice? Po prostu robić swoje i patrzeć na jej reakcje. Tylko tyle i aż tyle.

 

 

 

Jeśli chodzi i słowa to wielokrotnie omawiany przeze mnie temat Jak chcesz czytelniku dowiedzieć się jak skutecznie wpływać na kobiece emocje za pomocą rozmowy to zajrzyj koniecznie tutaj” Daj Jej Daj Jej Trochę

 

 

Jeśli zaś chodzi o myślenie, odczuwanie, metafory to ma to bardzo duże znacznie w kontaktach z kobietami. Chodzi tutaj o to abyś mógł umiejętnie wpływać na kobiety musisz mieć świadomość jak myślą i czego pragną. W skrócie. Ich światem rządzą emocje. Zdecydowana większość kobiet powie ci, że najważniejsza jest miłość.

 

 

To stwierdzenie mówi właściwe wszystko. Dowodem na to jak jest prawdziwe świadczą ich rozmowy, co czytają, i jakie seriale oglądają. Wszędzie jest tam mowa o tzw.” prawdziwej miłości”. Na ogół jest ona bardzo romantyczna, idealistyczna i często też namiętna.

 

 

No właśnie. A co z seksem i namiętnością? Czy kobiety interesuje tylko miłość duchowa i uczucia? Z pewnością nie. Poza tym zarówno badania naukowe jak i po prostu życie mówi, że dobry spełniony seks to ważny element miłości. Dlaczego niektóre kobiety (sporo ich jest) temu zaprzeczają? Powodują to m.in. wychowanie, przekonania, strach przed niechcianą, ciążą i obawa przed presja społeczna.

 

 

Mam tu na myśli oczywiście nie tyle seks w związku, ale ten na „jedną noc” Jak sprawić bym nabrała ochotę na niego? Tak jak wspomniałem wyżej. Opowiadaj jej historie, które wzbudzają silne emocje, posługują się metaforami, niedomówieniami o zabarwieniu erotycznym. Jak one będzie miał ochotę na niego i będziesz się jej podobał to jest spora szansa, że to zadziała.

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Next post:

Previous post:

Archiwa