≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Odzyskaj Ją

Czy straciłeś kiedykolwiek jakąś super dziewczynę? Mam na myśli,że z jakiekolwiek powodu się rozstaliście. Najpierw było zainteresowanie potem zauroczenie, fascynacja a może nawet pożądanie i niesamowity seks. Potem coś się stało. Jakieś niedomówienie, niewłaściwe zachowanie, może zdrada i klops.

Niejedna para przez to przeszła i z pewnością niejedną to czeka. Takie jest życie. Czy można taką sytuacje naprawić? Czy w ogóle warto? To naturalnie zależy od konkretnej dziewczyny i sytuacji. Mam na myśli to, jaka ona jest i co spowodowało wasze rozstanie. Nie mam zamiaru w tak krótkim artykule robić jakiś dogłębnych analiz.

Temat jest zbyt szeroki, a poza tym nie jest to blog o psychologii związków. Jednak pisząc na tym blogu o relacjach męsko- damskich, uwodzeniu i seksie nie sposób temat odzyskiwani ex całkiem zignorować. Jeśli ci zależy na jakieś twojej byłej i chciałbyś byście byli znowu razem to zapraszam się do zapoznania z kilkoma ważnymi przyczynami rozstań i jeśli sobie uświadomisz kilka spraw, że być może dasz sobie szansę na udany powrót.

 

Jakie są główne przyczyny rozstań?

 

  1. Niezgodność charakterów

Jest znane przysłowie, że przeciwieństwa się przyciągają się” Na ogół jest to prawda. Jednak, gdy te przeciwieństwa są zbyt skrajne i nie widać ani za grosz „wspólnej linii stykowej” to z czasem jest coraz więcej nieporozumień, złych emocji, kłótni, które kończą się rozstaniem

  1. Brak znajomości płci przeciwnej lub ignorowanie różnic.

Ten problem występuje dość często. Chłopak nie rozmawia z nią na „kobiece tematy” proponuje jej zajęcia, które interesują raczej facetów i nie za bardzo rozumie jej sposobu myślenie i odczuwania. Pomimo tego,że jednak coś na chwile miedzy nimi zaiskrzyło to niestety może nie potrwać to zbyt długo. W takiej sytuacji występuje znudzenie, które przeradza się w zniecierpliwienie a potem są konflikty i rozstanie.

  1. Uleganie emocjom.

Jeśli występują czynniki, które opisałem powyżej a czasami jeszcze inne to występuje coraz więcej złych emocji. Kończy się niesnaskami, pretensjami, kłótniami i rozstanie jest przesądzone.

  1. Niewierność.

Jeśli oboje jasno sobie powiedzieli lub dali do zrozumienia,ze są tylko oni a on lub ona mają przygody na boku i to wychodzi to na jaw to trudno oczekiwać, że będą dalej razem

  1. Brak wspólnych zainteresowań..

Pomimo, ze kobieta i mężczyzna to Mars i Wenus to mogą i powinni znaleźć jakieś wspólne zainteresowania, prace, pasje. Coś, co będzie ich łączyło (poza udanym seksem)Jeśli tak nie jest lub jest to bardzo płytkie to raczej nic z tego nie będzie

  1. Uleganie zadaniu i presji otoczenia

 

Są niby razem, ale ciągle myślą, co pomyślą o tym inni. Zwłaszcza, gdy są z tzw. innych światów może być to problemem. Jeśli nie znajdą na to sposobu to na ogół nie kończy się to dobrze

  1. Brak dopasowania seksualnego.

Nie jest żadną tajemnicą, że udane pożycie seksualne jest bezcenne dla każdej pary. Jak mówią badania doskonale dopasowanie seksualne potrafi „uleczyć” pewne zgrzyty w innych obszarach w związku.

Jakie są lekarstwa na te „choroby”? Przyjrzeć się na spokojnie, który macie problem(mogą być też inne)i cierpliwie popracować nad tym. Oczywiście podstawą jest nawiązanie jest kontaktu, szczera rozmowa i obopólna chęć naprawienie błędów (bez oskarżania się)

Pamiętaj, że możesz być w takiej sytuacji zdeterminowany, ale nigdy nie zdesperowany. Ni powinieneś prosić błagać, biegać za nią. Angażuj się tylko wtedy gdy dostrzeżesz u niej zaangażowanie.

Jeśli ona uparcie nie chce się w ogóle spotkać i porozmawiać to na ogół nic się nie da już zrobić. Scalanie na siłę tego, co się już kiedyś rozpadło nie jest zdecydowanie dobrym pomysłem. Trzeba sobie po prostu odpuścić.

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Next post:

Previous post:

Archiwa