≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Opór

Czy byłeś czytelniku w sytuacji, kiedy zlecałeś się do dziewczyny na przeróżne sposoby (te bardzo skuteczne też)a ona ciągle, nie i nie? Pewnie tak? I co wtedy zrobiłeś? Odszedłeś jak niepyszny? Byłeś smutny, zrozpaczony?

Jak ona robiła na tobie duże wrażenie to z pewnością targały tobą niemiłe emocje? Pewnie było tak tym bardziej, gdy już ci się wydawało, że iskrzy między wami, a tu klapa?

Czy zastanawiałaś się, dlaczego tak się stało? Dlaczego ona np. nie chciała się już z tobą umawiać (a może od razu od razu odmawiała?)i nie chciał ci nawet dać numeru telefonu?

Jak rozpoznasz prawdziwą przyczynę tego „stanowczego” nie to możesz dalej próbować lub sobie ją odpuścić. Co wpływa na to, że ona ci odmawia? Może być wiele przyczyn. Na jedne masz wpływ by coś zmienić na inne niestety nie.

1. Zrobiłeś złe wrażenie na „dzień dobry” – byłe nie tak ubrany, niemile pachniałeś, używałeś złego słownictwa(wulgaryzmy), byłeś nudny w rozmowie i zbyt skupiony na sobie, rozmawiałeś na nie właściwe tematy.

2.Ona ma chłopaka i jest bardzo zaangażowana w tym związku. O ile w jej relacjach z nim się nic nie popsuje czy nie zerwą ze sobą to nie masz szans.

3. Podszedłeś do uwodzenia w niewłaściwy sposób. Byłeś zbyt przymilny i służalczy i w ten sposób pomniejszyłeś swoją wartość w jej oczach. To zależy od konkretnej dziewczyny, ale na ogół jesteś wtedy spalony.

4. Jesteś lub byłeś zbyt obcesowy, natrętny w okazywaniu swojego seksualnego zainteresowania. Możesz to naprawić przez właściwe przeprosiny, wycofanie się z takich zachowań. Nie znaczy to oczywiście z całkowitego wycofania z okazywania jej swojego seksualnego zainteresowania. Przecież to nie złego. One lubią czuć się atrakcyjne i pożądane. To tylko zależy do twojego wyczucia, kiedy i w jakim stopniu to okazywać.

5. Nie jest teraz gotowa. Trzeba się wycofać i ponowić „atak” w odpowiedni momencie.

6. Ona jest zainteresowana seksem tylko po ślubie. Bywa różnie. Jak ma silne takie przekonanie to raczej nic się nie da zrobić. Czasami może się udać poprzez umiejętne wpływanie na jej emocje.

7. Jest tobą zainteresowana a tylko w sensie przyjaźni. Poprzez nieumiejętne postępowanie wpadłeś w szufladkę kolega. Można to zmienić to przez zmianę strategii i wpłynięcie na jej emocje. To czasami jednak dłuższy proces.

8. Miała ostatnio jakieś niemiłe doświadczenia z mężczyzną. Jak to stwierdzisz to musisz być delikatny i cierpliwy. Jak będziesz wystarczająco przekonywujący a ona nie ma jakieś traumy to może się udać ją zdobyć.

9. Masz złą reputacje. Raczej to przegrana sprawa, jeśli one ma pewne informacje na twój temat od swoich przyjaciółek czy rodziny i im wierzy. Jeśli to tylko jakieś niedające się sprawdzić plotki a ty masz dar przekonywania to możesz wygrać.

10. Jest czymś bardzo zajęta (pracą) lub ma poważne kłopoty. Musisz na jakiś czas odpuścić i ewentualnie spróbować za jakiś czas.

A ty czytelniku, z jakimi oporami się spotkałeś w czasie uwodzenia? Jak z tym sobie poradziłeś? Podziel się tym w komentarzu.

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Next post:

Previous post:

Archiwa