≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Prawdziwy Mężczyzna

Zacznę od nieco złośliwego dowcipu. Czym różni się mężczyzna od Yeti? Ano tym, że podobno ktoś kiedyś widział……… Yeti. Ciekawe jak na to zareagowały panie, które ewentualnie czytają ten artykuł. Uśmiechem, głośnym śmiechem, potaknięciem głową? Zaznaczę od razu, że ten artykuł adresuje do obu płci i mam nadzieję, że zarówno kobiety jak i mężczyźni znajdą tutaj coś interesującego a może nawet inspirującego dla siebie. Na początek jedna ważna podstawowa sprawa. Zarówno tzw. męskość jak i kobiecość jest dość względna, choć naturalnie istnieją pewne społeczne standardy i oczekiwania, którymi większość się kieruje. Ale czy do końca słusznie? Poza tym czy ściśle rozumowe oczekiwania sprawdzają się w realnym życiu?

 

Zależy to od kilku spraw. Mam namyśli zarówno ogólnie relacje męsko – damskie jak i seksualne. Wyobrażenia kobiecości i męskości na przestrzeni wieków się zmieniała. Podobnie jest z ich widzeniem w różnych krajach i kulturach. Różnice są przeogromne. Pisałem w jednym z poprzednich artykułów o zwyczajach seksualnych w różnych krajach świata. Zdecydowane większość z nich na 100% u polaków by nie przeszła.

U nas w kraju jest ogromnie rozpowszechniony model mężczyzny gentelmana (nie tylko u nas) usłużnego, szamańskiego wobec pań typu: on jej otwiera drzwi, przepuszcza przodem, odsuwa krzesło by usiadała, podaje ubranie itd. Tymczasem w niektórych krajach wcale tak nie jest. Nie mam tu na myśli krajów bardzo dalekich nam kulturowo i geograficznie np. kraje arabskie, Azji itd. W takiej np. Hiszpanii nie ma wcale takich zwyczajów i oczekiwań kobiet wobec mężczyzn. Tam dominują mężczyźni, którzy są fair wobec kobiet, ale ogólnie jest raczej równouprawnienie.

Nawiasem mówiąc jest też dobry dowcip dla zwolenników skrajnego równouprawnienia. Równouprawnienie się kończy, gdy trzeba wnieść lodówkę na 3 piętro. Wracając do tzw. prawdziwego mężczyzny oczekiwania wobec niego są zarówno świadome jak podświadome.

Istnieje w wielu krajach i kulturach archetyp mężczyzny samca wojownika. Czy pokazywany jest on jako bardzo dobrze umięśniony facet, pewny siebie, silny a czasami z dużym falussem.

W swerze mentalnej musi być on odważny, opiekuńczy, musi umieć zadbać o swoją kobietę. Obronić ją, być inteligentny, z poczuciem humoru itd. Super zestaw. Wiele z tych cech mężczyzna może mieć a innych może się po prostu z czasem nauczyć. I z pewnością są tacy faceci. Czy może być taki, który będzie miał od razu wszystkie te cechy, zawsze i wszędzie?To tak jakby powiedzieć, że istnieje człowiek idealny.W takiej sytuacji to naprawdę łatwiej spotkać Yeti.

 

A co ze sprawami łóżkowymi? Niech zgadnę. Taki superman musi być przystojny, mieć wspaniałe ciało, musi umieć zaspokoić każdą kobietą, umieć niezawodnie wyczuwać jej potrzeby seksualne i je zawsze zaspokajać. W sypialni musi zawsze robić to, co trzeba i nie popełniać żadnych omyłek. Koniecznie musi dawać niesamowite orgazmy i być znakomity w grze wstępnej, pieszczotach i zbliżeniu. Hmmmm znów Yeti?

 

Czyli co biedne kobietki, próżno marzycie, próżno szukacie?. Nie ma szans? Oczywiście, że tak nie jest. Samo szukanie to czysta przyjemność. A jak już znajdziecie tego (niemal)prawdziwego mężczyznę to doceńcie drogie panie jego starania w różnych w/w sferach życia i że go poznaliście z nim jesteście lub z nim kiedyś byliście.

Na zakończenia mała zagadka. Kto jest prawdziwa kobieta? To taka, która potrafi znaleźć prawdziwego mężczyznę.

 

 

 

 

 

 

{ 1 comment… add one }
  • Pjaj 16/10/2017, 13:54

    Z tym dowcipem o lodówce sprawa jest o tyle zabawna, że z powodzeniem go można odnieść do mężczyzn – bo który jest w stanie wnieść sam lodówkę na 3 piętro?

    Reply

Leave a Comment

Archiwa