≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Ratunku ! Jestem Gapą W Seksie

Seksualna edukacja

 

W życiu są sukcesy i porażki. W każdej jego dziedzinie. Czy w seksie można mieć same sukcesy? Niestety nie. Będziesz miał porażki zarówno w samym procesie uwodzenia po akcje w sypialni. Nie da się tego uniknąć. Ważne byś się uczył na błędach, nie wykształcał w sobie poczucia winy(bardzo ważne) i wyciągał wnioski z błędów.

Łatwo Ci mówić. Ty Brunet masz wiele sukcesów w uwodzeniu i sypialni. Ja dopiero zaczynam i już miałem fatalne wpadki. Coś Ci powiem. Ja też nie mam każdej kobiety, którą chcę i nadal popełniam błędy. Wiesz, co? Przez te wszystkie lata zajmując się uwodzeniem, nauczyłem się emocjonalnego ignorowania odrzuceń i błędów, a za to zachowuję je w pamięci by nauczyć się korygować błędy i być coraz lepszym.

Jak to osiągnąłem? Są trzy główne elementy, które to umożliwiają.

  1. Motywacja
  2. Edukacja
  3. Praktyka

E takie banalne. Myślałem, że mi powiesz coś bardziej odkrywczego. Banalne? Naprawdę?

Prawda jest taka, że sposoby na różne sukcesy w życiu nie są skomplikowane tylko trzeba je stosować wystarczająco dobrze i długo aż zadziałają. Jeśli jakaś strategia nie działa musisz po prostu ją zmienić na inną.

  1. Motywacja

Każdy pragnie dobrego seksu. Jasne. A powiedz mi, co robisz w tym kierunku by go mieć? Jak to, co? Czasami wychodzę na miasto poznam od czasu jakąś fajną dziewczynę i zagadam. Tak z kilka w miesiącu. I co jakie efekty? hmmm na razie żadne.

Powiem Ci coś. Z taką częstotliwością wychodzenia jak poznasz jakąś i zakończy się to seksem to będziesz miał mega farta.

 

Dlaczego? To proste. Przy takim małym obyciu z kobietami masz bardzo słabą znajomość ich reakcji, psychiki i umiejętności rozmawiania. Nawet bardzo skuteczni uwodziciele nie mają każdej, pomimo, że dla nich podejście i zgadanie do najbardziej atrakcyjnej i sławnej kobiety nie jest żadnym problem. A czym jesteś mniej obyty to tym bardziej jesteś lękliwy, wręcz się boisz, reakcji i odrzucenia. One to czują i widzą i najczęściej na dzień dobry kończy się to „zlewką”

Ja jak podjąłem decyzje o tym, ze chcę mieć wiele kobiet i to wyłącznie takie, które są dla mnie atrakcyjne to uczyłem się u największych guru uwodzenia na świecie.

Ale to trzeba jeździć i to kosztuje. Jasne, że tak. Wiesz jak widać, ze masz motywację w jakimś temacie? Po determinacji. Wtedy jak działasz, pokonując przeszkody. Na rzeczy ważne zawsze znajdzie się czas i pieniądze. W sprawach męsko-damskich ta reguła też obowiązuje

  1. Edukacja

O tym elemencie wspomniałem już nieco wcześniej. Poza szkoleniami, czytałem książki, robiłem notatki i oczywiście cały czas łączyłem to z nieustanna praktyką. Nie jest bynajmniej banałem, ze bez praktyki nic nie osiągniesz. Spróbuj mieć sukcesy z kobietami jeżdżąc tylko na szkolenia, czytając książki, bez wychodzenia na miasto, poznawania ich, rozmawiania, wpływania na ich emocje itd. Masz zero szans na jakikolwiek sukces.

Jasne, że możesz mieć jakieś kobiety, bo udowodniono, że każdy mężczyzna po prostu podoba się kilku procentom kobiet nie musząc robić prawie nic. Jest po prostu w ich typie. Tylko prawdopodobieństwo, że jednocześnie one będę też w twoim jest niestety dość niewielkie. A nie chodzi Ci pewnie o bycie z byle, kim prawda?

Praktyka.

Ten punkt zaczyna się od samego poznawanie właściwych kobiet, rozmawiania z nimi, wzbudzania w nich odpowiednich emocji po sam sex. Wierz mi, wszystko to wymaga dużo czasu i pracy. Nie osiągniesz rezultatów z dnia na dzień. Oczywiście są tzw. naturalszczyki,  którzy mają odpowiednie umiejętności, instynkt, czar i bajer dany od natury, ale tych jest stosunkowo niewielu. Jeśli Ty do nich nie należysz a zależy Ci na sukcesach z kobietami to musisz wziąć na serio to, co napisałem w tym artykule. Innej drogi po prostu nie ma.

 

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Next post:

Previous post:

Archiwa