≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

To Dopiero Zagwostka

Spotkałeś może kiedyś atrakcyjną kobietę np. recepcjonistkę w hotelu? Pewnie tak. Być może sobie od razu pomyślałeś, ale laska muszę ją mieć” I zaczynasz robić słodkie oczy bajerować ją i z zadowoleniem stwierdzasz, że ona wysyła ci „wyraźne” sygnały zainteresowania. Jest bardzo miła, uśmiecha się do ciebie, bawi się włosami itd.

 

 

Ty widząc to nacierasz dalej śmiało, próbujesz ja dotykać, proponujesz jej randkę. Nagle ze zdumieniem widzisz, że ona zmienia front. Odsuwa się od ciebie, nie przyjmuje propozycji randki, a na seksualne aluzje mówi, że trafiłeś nie pod ten adres.

 

 

Co się stało, myślisz sobie? Przed chwile byłą tak otwarta zainteresowana, miła a tu nagle klops. Pozwól sobie powiedzieć, że kobiety, które pracują w pewnych zawodach jak np. recepcjonistka, handlowiec, urzędniczka, bankowiec itd. są często nawykowo miłe dla klientów. Po prostu ich zawód tego wymaga. Ty tymczasem jej zawodową uprzejmość odebrałeś jako flirt z jej strony i ewidentne sygnały zainteresowania.

 

Może tak się zdarzyć, że będziesz taka sytuację odbierał szczególnie mocno wtedy jak kobieta zrobiła na tobie duże wrażenia i na dodatek nie miałeś dawno seksu. Po prostu widziałeś to chciałeś zobaczyć. Zadziały po prostu emocje. Czy to wyklucza to, że mogłeś jej wpaść w oko? Oczywiście nie. Jak w taki razie to sprawdzić? Jak mieć pewność?

 

 

Jednym z najmocniejszych dowodów, że jej się spodobałeś jest to, że sama inicjuje kontakt fizyczny. Dotyka cię. Nie nie spokojnie nie mam na myśli dotykania twojego krocza czy pośladków. Zakładam, że jesteście w miejscu publicznym, więc nawet jak ona miałaby na to ochotę to ze względu na presje społeczną (nie wypada) i swoją godność (nie chce wyjść na łatwą) i tego nie zrobi. Zresztą kobiety tak wyzwolone nie spotyka się tak znowu często

 

Mówię tutaj o dotykaniu dłoni, ramienia, policzka, karku itd. Eee tylko tyle. Spokojnie. Nie od razu Kraków zbudowano. To dopiero pierwszy krok, ale bardzo ważny. Inną wyraźną oznaką zainteresowania jest to, że jeśli rozpoczynasz jakiś temat to ona zadaje ci pytania. Poza tym pomimo obowiązków nie odchodzi. Innym ważnym sygnałem jest dopytuje się o ciebie o to, co robisz, czym się interesujesz itd.

 

To mogą się wydawać zachowania standardowe i zwykła uprzejmość, ale np. recepcjonistka na ogół nie zachowuje się wobec każdego faceta. Oczywiście takie zachowania są możliwe, gdy sytuacja na to pozwala i za twoimi plecami nie stoi już następny klient. Jednak, gdy jesteś np. w hotelu to może się zdarzyć, że gdy znów się widzicie następnym razem czasami sama inicjuje rozmowę lub nie odpowiada tylko zdawkowo, służbowo na twoje pytania.

 

Czy wtedy możesz wtedy znów spróbować ją zaprosić na randkę czy przejść na innym sposób rozmowy niż zwykła towarzyska? Absolutnie tak. Co ryzykujesz? Absolutnie nic. Jak to nic może powiesz. Przecież mogło być tak miło a ona się obrazi i będzie po wszystkim. Owszem może tak być. Ale jak będziesz bierny to na 100% nic się nie stanie. Zdecydowana kobiet w naszym kraju oczekuje męskiej inicjatyw i ją ceni.

 

Wyjątki są bardzo nieliczne. Przyjmij więc zasadę, że próbujesz np. do trzech razy a jak widzisz stanowcze nie to odpuszczasz. Wszystko zależy od sytuacji i twojego wyczucia, kiedy po pozornym nie spróbować jeszcze raz.

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Archiwa