≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Tak Staniesz Się Kochankiem Doskonałym

Kochanek

Na początek nieco podchwytliwe pytanie na inteligencje: Co jest podstawową cechą dobrego kochanka? Jakieś pomysły? Może to ładne seksowne ciało albo umiejętność całowania, pewność siebie czy uwodzicielskie spojrzenie, a może dobór właściwych pozycji?

Odpowiedź jest dość prosta. Podstawową cechą dobrego kochanka jest umiejętność zaspokojenia emocjonalnych potrzeb partnerki. Jak wiadomo, kobiety mają specyficzną bardzo wrażliwą psychikę i dlatego odpowiednie emocje, które potrafi w nich wzbudzić dobry kochanek są najbardziej w cenie. Oczywiście, aby je wywołać warto znać szereg niezawodnych technik i stale ich repertuar poszerzać. Taki szeroki wachlarz przeróżnych technik i sposobów zapobiegają znudzeniu i monotonii współżycia.

Dobry kochanek potrafi być równie czuły, jak pożądający. Wie jak bardzo istotna (ba wręcz niezbędna) jest właściwa gra wstępna. Warto abyś wiedział, że różnorodne pieszczoty, dotknięcia i pocałunki podczas wstępnej gry miłosnej, które dla was mężczyzn służą głównie do pobudzenia seksualnego partnerki, dają większości kobiet równie wiele przyjemności, co sam stosunek.

Mistrz ars amandi wie, że różne gesty, dotyk, pieszczoty nie powinny być tylko zaproszeniem do łóżka, ale co bardzo ważne sposobem okazywania uczuć. Tuląc i całując partnerkę pokazujesz, że Ci na niej zależy. Pozwól, by podczas gry miłosnej zmienił się poziom napięcia seksualnego. Nie bój się odprężyć, rozmawiaj z partnerką.

Zawsze pamiętaj, że pieszczoty po stosunku są równie istotne, jak przed nim. I nie chodzi tu wcale o nic bardzo wyszukanego. Wystarczy przytulić, powiedzieć kilka czułych słów. I zapamiętaj na zawsze, że nigdy się natychmiast nie odwracaj się plecami i nie zasypiaj ani nie wyskakuj z łóżka, by się ubrać.

Poza umiejętnościami czysto łóżkowymi dobry mężczyzna i dobry kochanek to:

 • Człowiek o silnym charakterze, okazujący szacunek.
 • Uczuciowy, serdeczny, miły i delikatny.
 • Mający podobne zainteresowania, dobry kontakt psychiczny, przyjacielski, wyposażony w zespół cech partnerskich.
 • Bez nałogów.
 • Uczciwy, solidarny, tolerancyjny, szczery.
 • Przystojny, z poczuciem humoru.
 • Inteligentny lub przynajmniej takie robiący wrażenie.
 • Opanowany, niekonfliktowy, ale jednocześnie asertywny, czarujący w stosunkach międzyludzkich.
 • Okazujący uznanie, podziw wszystkim kochanką;)
 • Bez „złych humorów”, pogodny.

Tak wiem. To nieco idealistyczne. Warto jednak do tego dążyć i takim się stawać lub przynajmniej sprawiać takie wrażenie

Zapamiętaj! Nigdy nie traktuj nowej formy pieszczot czy pozycji jak wyzwania – sprawdzianu Twoich możliwości. Sex to nie sport czy wyścigi. Po prostu załóż, że jest to potencjalne źródło przyjemności. Podstawą jest działanie z wyczuciem. Pomimo, że warto eksperymentować i próbować nowych rzeczy to niekoniecznie wszystko, co nowe, wcale nie musi być dobre. Bądź koniecznie sobą. To wcale nie banał. Jeżeli coś Cię nie pociąga, nie rób tego. Jeśli spróbujesz i poczujesz, że to Ci nie z jakichkolwiek powodów nie pasuje, nie powtarzaj tego więcej.

Może Cię zaskoczę, ale na ogół kobiety potrafią zrozumieć okazjonalne niepowodzenia i to, że czasem Twoja sprawność seksualna zawiedzie wbrew pozorom to może być czasami atut. Taka sytuacja niekiedy może sprawić, że w oczach partnerki będziesz bardziej ludzki, jeszcze jej bliższy.

Jeśli spodziewałaś się podam Ci zestaw pozycji seksualnych i sposoby całowania dobre dla każdej kobiety to być może Cię rozczaruje. Nie ma takich. Kobieta zmienną jest i to jest prawda. Poza tym kobiety różnią się bardzo od siebie i każda lubi, co innego w seksie.

Zastosują się, więc do rad zawartych w artykule i koniecznie pamiętaj o frakcjonowaniu czyli zmienności w pieszczotach i stosunku. Nawet najbardziej ulubiona pozycja czy pieszczoty się jej znudzą. A jak doprowadzisz do znudzenia to klapa, przepadłeś. One po prostu kochają ten dreszczyk emocji w łóżku, kiedy nie wiedzą, co się zaraz stanie. Bądź, więc kreatywny.

 

{ 1 comment… add one }
 • Blu 25/02/2016, 19:08

  Prawda 🙂
  Ale kobieta też powinna dążyć do bycia idealną kochanką, wtedy się dogadają na 100% 😉
  🙂

  Reply

Leave a Comment

Archiwa