≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Czy wszyscy zdradzają?

Fot Flickr.

Nie, to niemożliwe.

Jednak dane statystyczne nie kłamią!

50% partnerów podczas seksu myśli o kimś innym… Mam nadzieję, że przyjąłeś to ze spokojem. 🙂

Tak naprawdę to jednak dość smutne. Kobiety myślą o takich aktorach jak Brad Pitt, Cloney i jeszcze paru innych z ekranów, czy magazynów.

W sumie to my nie jesteśmy lepsi, bo kiedyś to była Pamela, a dziś to sam wiesz najlepiej.

Czemu tak się dzieje? Nuda panie, nuda…

Nie wiem jak to jest w związkach,które trwają 5 lat i wwięcej, ale podejrzewam, że z wydłużaniem stażu ten odsetek rośnie. Na pewno są chwalebne wyjątki.

Czy coś z tym można zrobić?

Tak naprawdę to chyba nie. Jednego jestem pewien. Kiedy masz seks z nowo poznaną kobietą to na pewno nie fantazjujesz o jakiejś aktorce.

Tak samo jestem pewien, że jak kobieta ma super seks ze swoim partnerem, to niekoniecznie wyobraża sobie, że robi to z kimś innym. Albo nie myśli o liście zakupów na jutro.

Ciekawy jestem jakie ty masz spostrzeżenia w tym temacie.

{ 4 comments… add one }
 • Syri 04/02/2011, 09:29

  Ja nie nie uprawiam seksu z kimś kto mnie nie kręci. A jeśli już z nim jestem, to dlatego, że pragnę tego, sprawia mi to dużą przyjemność i oddaję się cała. Nie myślę wtedy o kimś innym, a zwłaszcza o kimś z ekranu TV;) Może dlatego, że nie byłam ostatnio zbyt długo z jednym mężczyzną;) Jak nudzi mi się już, to po prostu odchodzę albo urozmaicam sobie;) Tak jak Ty Brunet;)

  Reply
 • Asiek 07/02/2011, 16:46

  To chyba nieuniknione… Na początku myśli się o partnerze (jeśli nie o pogodzie, planach na jutro etc ;] ) Będąc ponad 6lat w związku, nigdy nie myślałam o kimś znanym z tv, ale za to o całej rzeszy kolegów do tego niezbyt urodziwych. Więc nie jest to tak, że myślimy o samych przystojniakach, ale o bliskich nam mężczyznach których lubimy (sąsiad, kolega z pracy/szkoły etc). Panowie, mogę się domyślać myślicie o nas przez dłuższy czas..a dopiero gdy chcecie dojść fantazjujecie o innych kobietach… (?!) 😉

  Reply
 • kamil 25/12/2012, 09:15

  W moim przypadku nie potrafię dojsc z partnerką fantazjując o innej kobiecie, to nie działa.Albo się podoba albo lepiej nie zaczynam.

  Reply
 • x-Lukas-x 22/02/2014, 13:57

  Osobiście nie jestem żelaznym zwolennikiem monogamii, bo kto zamyka się na nowe doświadczenia i rozwijanie się w tej tematyce z natury musi być nudny lub za takiego już niedługo zostanie uznany przez partnerkę. Do czego zmierzam: Przyznaję się że często uprawiając dziką i namiętną miłość z partnerką często myślę o innych Kobietach a żeby było śmieszniej z reguły o mniej atrakcyjnych… Wiadomo dlaczego, zasadniczo dla przyjemności partnerki 😉
  I niech sobie tam w trakcie myśli o jakimś Bradzie Picie, bo kiedy następnego dnia będąc jeszcze obolała i składająca się do kupy to raczej będzie mnie przeklinać a nie złudną iluzję o Bradzie.
  Pozdrowienia dla… Bruneta i wszystkich Dzikich Kotek…

  Reply

Leave a Comment

Archiwa